Obraz za pośrednictwem Level Infinite

W niedawnym poście w mediach społecznościowych firma Level Infinite ujawnia, że ​​wraz z aktualizacją 3.2 wprowadzi obsługę 120 klatek na sekundę w PUBG Mobile.

Nadchodząca aktualizacja PUBG Mobile do wersji 3.2 wprowadza długo oczekiwaną funkcję: obsługę 120 klatek na sekundę. To uaktualnienie zapewnia bardziej responsywne i imponujące wizualnie wrażenia dla graczy na kompatybilnych urządzeniach. Sprawdź szczegółowe informacje tutaj.

PUBG Mobile 120 kl./s

Obecnie maksymalna prędkość 90 klatek na sekundę, PUBG Mobile, wkrótce przeniesie gry mobilne na wyższy poziom. Konkretna data premiery i kompatybilne urządzenia nie zostały jeszcze ogłoszone, ale gracze z niecierpliwością czekają, aby zobaczyć, które telefony będą w stanie obsłużyć zwiększoną liczbę klatek na sekundę.

To ekscytująca wiadomość dla fanów PUBG Mobile. Wersja 3.2 obiecuje zrewolucjonizować rozgrywkę dzięki jedwabiście gładkiej grze PUBG Mobile 120 FPS. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji i przygotuj się na doświadczenie PUBG Mobile jak nigdy dotąd!

Przeczytaj także:

W międzyczasie możesz zapoznać się z aktualną aktualizacją wersji 3.1 zawierającą nowy tryb, współpracę i inne treści związane z obchodami 6. rocznicy PUBG Mobile. PUBG Mobile świętuje swoje 6. urodziny z hukiem w aktualizacji 3.1! Zanurz się w trybie tematycznym „Skyhigh Spectacle”, aby poznać wyjątkowe wydarzenia pogodowe i ekscytujące przedmioty tematyczne.

Eksploruj odnowioną mapę Miramar i sprawdź swoje umiejętności dzięki nowemu „Granatowi Grooving”, który zmusza wrogów do tańca! Aktualizacja wprowadza także ulepszenia bezpieczeństwa i świętuje rocznicę świątecznymi dekoracjami w grze i specjalnym motywem lobby.

Wybór redaktora

DRS, 23 marca: Jedno zrobione, jeszcze 73 przed nami;  RCB nie może przełamać czaru CSK i Chennai


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here