Czas pokaże, czy przewidywane zmiany przyniosą pożądane rezultaty, ale jedno jest pewne: RCB będzie chciało pokazać się z dobrej strony i zapewnić sobie pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Wysokiego napięcia Indian Premier League (IPL) 2024 będzie kontynuowany dziś wieczorem, a Royal Challengers Bengaluru (RCB) zmierzy się z Punjab Kings (PBKS) na kultowym stadionie M Chinnaswamy. Po rozczarowującej porażce w meczu otwarcia drużyna RCB będzie desperacko starała się powrócić na właściwe tory przed pełną entuzjazmu publicznością.

IPL

RCB szuka odkupienia w IPL 2024

Pomimo zanotowania imponującej sumy ponad 170 punktów w meczu przeciwko Chennai Super Kings (CSK), RCB nie udało się w pierwszym meczu. Zespół jest świadomy potrzeby poprawy swoich wyników na wszystkich frontach, szczególnie w odbijaniu i kręgle.

Modernizacja gry w kręgle na kartach dla RCB?

Główny trener Sanjay Bangar może rozważać zmiany w ataku w kręgle. Kosztowne zaklęcie rotatora Karna Sharmy przeciwko CSK może spowodować, że zostanie zastąpiony przez nie grającego w reprezentacji Himanshu Sharmy, który będzie miał swój debiut w IPL. Dodatkowo nowozelandzki zawodnik Lockie Ferguson może uzyskać ukłon w stronę Alzarriego Josepha, aby wzmocnić atak tempa.

Skup się na formie Rajata Patidara

Dział odbijania również potrzebuje iskry. Młody odbijający Rajat Patidar, znany z wybuchowych uderzeń, musi wkrótce na nowo odkryć swój dotyk. Jego występ będzie kluczowy dla ustalenia jego miejsca w występującej jedenastce, ponieważ Mahipal Lomror czeka na swoją szansę za skrzydłami.

Przewidywany mecz XI RCB vs PBKS:

Faf du Plessis (c), Virat Kohli, Rajat Patidar, Glenn Maxwell, Cameron Green, Dinesh Karthik, Anuj Rawat (tydzień), Lockie Ferguson, Himanshu Sharma, Mohammed Siraj, Mayank Dagar.

Stawka jest wysoka, a za nimi stoi pełna entuzjazmu publiczność z Bengaluru. RCB będzie zdeterminowane, aby udowodnić swoją siłę w meczu z PBKS. Czas pokaże, czy przewidywane zmiany przyniosą pożądane rezultaty, ale jedno jest pewne: RCB będzie chciało pokazać się z dobrej strony i zapewnić sobie pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Wybór redaktora

DRS, 25 marca, IPL 2024: Sanju Samson wybija KL Rahul, Hardik Pandya zostaje „bezdomny”


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here