Ruby Franke była znana z udzielania porad rodzicielskich milionom osób w Internecie (plik)

W piątek urzędnicy opublikowali odręczne wpisy do dziennika, w których szczegółowo opisano miesiące stosowania przemocy przez skazaną za znęcanie się nad dziećmi, YouTuberkę Ruby Franke. Pani Ruby, znana z udzielania porad rodzicielskich milionom osób w Internecie, otrzymała w zeszłym miesiącu wyrok do 60 lat więzienia.

Stało się tak po tym, jak w grudniu przyznała się do zarzutów znęcania się nad dziećmi wobec szóstki swoich dzieci.

Należy zauważyć, że w lutym pani Ruby otrzymała cztery odrębne wyroki więzienia, każdy od roku do 15 lat. Ponadto taki sam wyrok otrzymała Jodi Hildebrandt, jej partnerka biznesowa.

Teraz, w związku z ostatnimi wydarzeniami, prokuratorzy opublikowali jej dziennik, który zawiera mocno zredagowane wpisy. Jak wynika z raportu autorstwa Wiadomości NBCPani Ruby we wpisach wielokrotnie upierała się, że jej syn jest opętany przez demona.

W raporcie wspomniano o jednym z wpisów z zeszłego roku, 11 lipca, gdzie pani Ruby napisała, że ​​był to „wielki dzień dla zła”.

Opisując ten dzień, pani Ruby wspomniała o zdarzeniu, w którym jej syn został wepchnięty do wody, a ona zakryła mu ręką nos i usta. Opisując szczegółowo zdarzenie, pani Ruby napisała, że ​​zrobiła to, aby pomóc chłopcu.

W raporcie, cytując inny wpis, stwierdzono, że pani Ruby nazwała swoją córkę „manipulującą” i opisała dalej, jak zmusiła ją do stania na deszczu przez dwie godziny.

Publikując dziennik, urzędnicy zredagowali imiona jej dzieci i zidentyfikowali jej 9-letnią córkę jako „E”, a 12-letniego syna jako „R”.

We wpisie z 11 lipca 2023 r. pani Ruby napisała: „Pokazano R, aby stał w słońcu w kapeluszu przeciwsłonecznym. Jest wyzywający. … Powinienem raczej powiedzieć, że jego demon pozostaje w cieniu. Wypycham R w stronę słońca. Wraca R. Wracam z pogrzebaczem kaktusowym. Kiedy szturcham go w plecy, żeby wyjść na słońce, R nawet nie drgnie. Szturcham go w szyję. Jest w transie i wydaje się, że nic nie czuje. Jodi klepie go po policzkach, żeby go obudzić.

We wpisie następnego dnia pani Ruby opowiedziała o swojej córce E oraz o tym, jak obcięła jej włosy i „oblała” ją wodą w „myjni dla psów”.

Według Biuro prokuratora hrabstwa Waszyngton„Kobiety zostały aresztowane po tym, jak 12-letni syn pani Franke wyskoczył przez okno rezydencji pani Hildebrandt w Ivins w stanie Utah, pobiegł do domu sąsiadki i poprosił o pomoc. Sąsiad zaobserwował taśmę klejącą na kostkach i nadgarstkach chłopca, poważne rany i niedożywienie. Szybko skontaktował się z organami ścigania, które po przybyciu na miejsce dowiedziały się, że w domu pani Hildebrandt przebywa potencjalnie więcej dzieci, które są zagrożone”.

Po przeszukaniu domu funkcjonariusze znaleźli 9-letnią córkę pani Ruby, skamieniałą i ukrytą w szafie.

Opowiadając o znęcaniu się nad dziećmi, prokurator ze stanu Utah Eric Clarke powiedział: „Dzieciom regularnie odmawiano jedzenia, wody, łóżek do spania i praktycznie wszelkich form rozrywki”.

W sądzie pani Ruby zalała się łzami po ogłoszeniu wyroku i powiedziała: „Byłam tak zdezorientowana, że ​​wierzyłam, że ciemność jest światłem, a dobro jest złe. Wmówiono mi, że ten świat jest złym miejscem, pełnym gliniarzy, którzy kontrolują, szpitali, które ranią, agencji rządowych dokonujących prania mózgu, przywódców kościelnych, którzy kłamią i pożądają, mężów, którzy odmawiają ochrony i dzieci, które potrzebują przemocy”.

Czekając na odpowiedź załadować…

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here