Trener Yashasvi Jaiswal, Jwala Singh, ujawnia, kiedy zawadiacki południowa łapa przekształcił się z czerwonego zawodnika w gwiazdę T20

Zawadiacki pomocnik Yashasvi Jaiswal pamięta czasy, gdy młodzieniec myślał, że jego kariera się skończyła. W rozmowie wyłącznie z Insidesport Jwala Singh ujawnia, że ​​Jaiswal załamał się przez telefon po powrocie z Dubaju po IPL 2021. Singh dalej ujawnia, jak Jaiswal zmienił się po tym sezonie.

Jak Yashasvi Jaiswal przekształcił się w maszynę o sześciu uderzeniach

Kiedy wrócił z IPL (2021) w Dubaju, był bardzo zdenerwowany i płakał przez telefon, mówiąc: „Proszę pana, mój krykiet się skończył”. Nie sądzę, że będę grał na wyższym poziomie”. W tamtym czasie nie był zbyt agresywnym zawodnikiem. Po prostu oddawał kilka dobrych strzałów.

W tym czasie w Indiach panował wirus Covid. Zabrałem go do mojego rodzinnego domu w Gorakhpur i mówiłem mu, żeby uderzył jak najwięcej szóstek na dużym boisku przeciwko spinnerom.

To naprawdę położyło podwaliny pod sposób, w jaki oddaje swoje strzały i jest bardzo, bardzo wyraźny, kiedy uderza. To właśnie w tym momencie naprawdę przekształcił się z juniora lub krajowego zawodnika w dobrego zawodnika z najwyższej półki– Powiedziała Jowala Singh.

Najnowsze wiadomości i aktualizacje krykieta

Jwala Singh ujawnia, że ​​dopiero po 2021 roku nastąpiła transformacja Jaiswal. Mówi, że to właśnie wtedy Jaiswal przeszedł drogę od zawodnika drużyny U-19 lub zawodnika drużyny czerwonej piłki do gwiazdy T20.

Myślę więc, że postęp, który obserwujecie dzisiaj, to transformacja dokonana w latach 2020–2021. A to wszystko dzięki praktyce, którą wykonaliśmy. Nawet gdy on chodził na IPL, ja organizowałem różne sytuacje, trafiając w każdy punkt. Uczyłem go uderzać szóstki z dystansu, nad głową melonika, nad osłonami i w dół. Wiesz, zawsze uczyłem go tych strzałów w kontrolowanym środowisku

Wybór redaktora

DRS, 24 marca: W niezapomnianą sobotę Klaasen i Russell wyróżniają się


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here