Sezon 2 Oshi no Ko nadejdzie latem tego roku! Sprawdź nowy zwiastun i plakat:

Oshi no Ko obecnie pracuje nad powrotem z drugim sezonem, a anime wreszcie wyznaczyło letnie okno premiery z nowym zwiastunem i plakatem! Oshi no Ko zakończyło swoją emisję w zeszłym roku jako jeden z najbardziej zaskakujących debiutów adaptacyjnych ostatnich kilku lat, więc nie było zaskoczeniem, gdy okazało się, że anime będzie kontynuowane z drugim sezonem. Wcześniej potwierdzaliśmy, że nowa fala odcinków będzie miała premierę w tym roku, teraz ogłoszono, kiedy fani będą mogli zacząć oglądać nowe odcinki jeszcze tego lata.

Jako jedna z franczyz dokonujących aktualizacji w ramach konwencji Anime Japan 2024 w ten weekend w Japonii, Oshi no Ko ogłosiło, że premiera drugiego sezonu anime odbędzie się w lipcu w ramach harmonogramu anime na lato 2024. Choć na moment publikacji tej publikacji nie jest jeszcze znana konkretna data premiery, Oshi no Ko świętuje aktualizację Sezonu 2, najlepiej prezentując rozszerzoną listę postaci, które fani zobaczą w nowych odcinkach. Możesz obejrzeć najnowszy zwiastun w powyższym filmie i najnowszy plakat Oshi no Ko Sezon 2 poniżej.

Jak oglądać Oshi no Ko Sezon 2

Oshi no Ko Sezon 2 będzie miał premierę w Japonii pod koniec lipca tego roku i będzie transmitowany wyłącznie w serwisie HIDIVE wraz z ich debiutami. Dzięki HIDIVE możesz nadrobić zaległości w wszystkim, co wydarzyło się w pierwszym sezonie, zanim pojawią się nowe odcinki. Obecnie trwają prace nad nowym serialem telewizyjnym i filmem aktorskim, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku w Japonii. HIDIVE zdradza, czego się spodziewać Oshi no Ko takie jak:

„Kiedy w wiejskiej klinice doktora Gorou Amemiya pojawia się młoda gwiazdeczka w ciąży, ten bierze na siebie obowiązek bezpiecznego (i potajemnego) porodu dziecka Ai Hoshino. Jednak w przeddzień porodu zostaje zabity przez oszukanego prześladowcę Ai, a następnie odradza się jako dziecko Ai, Aquamarine Hoshino! Ciemne podbrzusze przemysłu rozrywkowego grozi przyćmieniem blasku jego ulubionej gwiazdy. Czy uda mu się pomóc swojej nowej matce wspiąć się na sam szczyt? I co zrobi, gdy nadejdzie kataklizm? Na podstawie serii mangi o seinen autorstwa Aka Akasaki i opublikowanej w Weekly Young Jump Shueishy.”

Czy jesteś podekscytowany, aby zobaczyć Oshi no Ko powrócić z sezonem 2 tego lata? Daj nam znać w komentarzach, co myślisz na ten temat! Możesz nawet skontaktować się ze mną bezpośrednio w sprawie animacji i innych fajnych rzeczy @Valdezology na X (dawniej znany jako Twitter)!

(Odwiedziliśmy 1 razy, 1 wizyty dzisiaj)Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here