Pierwszy sezon X-Men ’97 rozpoczął się teraz nadawanie w Disney+, a dwuodcinkowa premiera serialu zadebiutuje na początku tego tygodnia. Serial animowany, będący kontynuacją wydarzeń i kanonu X-Men: serial animowany, jest pełen odniesień, które fani Marvela z pewnością rozpoznają. Obejmowało to, choć krótkie, odniesienie do jednego z dziwniejszych mutantów Marvela w premierze serialu.

Na początku odcinka, gdy Roberto da Costa / Sunspot (Gui Agustini) przyzwyczaja się do status quo X-Men, Jubilee (Holly Chou) zaczyna wypytywać go o jego mutacyjne moce. Jubilee wymienia kilka potencjalnych mocy, pytając, czy potrafi latać, teleportować się lub „wystrzeliwać złote kule ze swojego ciała”, po czym zauważa, że ​​trzecia opcja byłaby dziwna. To oczywiście nawiązanie do Fabio Medina/Goldballs.

Kim są Goldballe Marvela?

Stworzony przez Briana Michaela Bendisa i Chrisa Bachalo w 2013 roku Niesamowici X-Men #1, Goldballs ma zdolność dosłownie emitowania odbijających się od klatki piersiowej złotych kulek. Po tym, jak władze stały się celem i uratowały go X-Men, na kilka lat stał się podstawą zespołu. W 2016 roku zaczął uczęszczać do tej samej szkoły co Miles Morales/Spider-Man, a obaj bohaterowie trafili na swoje orbity.

Status quo Goldballs zostało ożywione przez Świt X wznowienie działalności, ponieważ został nazwany jednym z najważniejszych mutantów w nowym świecie Kakaoa. Jako członek Piątki Goldballs mógł wykorzystać swoje moce, aby pomóc wskrzesić martwych mutantów, którzy narodziliby się z jego sfer. Następnie zmienił nazwę swojego superbohatera na Egg.

Animacja Marvela X-Men ’97 powraca do kultowej epoki lat 90., gdy X-Men, grupa mutantów, którzy wykorzystują swoje niesamowite dary, aby chronić świat, który ich nienawidzi i się boi, staje przed wyzwaniami jak nigdy dotąd i zmuszonymi stawić czoła niebezpiecznej i nieoczekiwanej nowej przyszłości.

Obsada głosu X-Men ’97 obejmuje Ray Chase jako Cyclops, Jennifer Hale jako Jean Grey, Alison Sealy-Smith jako Storm, Cal Dodd jako Wolverine, JP Karliak jako Morph, Lenore Zann jako Rogue, George Buza jako Beast, AJ LoCascio jako Gambit, Holly Chou jako Jubilee, Isaac Robinson-Smith jako Bishop, Matthew Waterson jako Magneto i Adrian Hough jako Nightcrawler. Beau DeMayo był głównym scenarzystą; odcinki reżyserują Jake Castorena, Chase Conley i Emi Yonemura, a producentami wykonawczymi serialu są Brad Winderbaum, Kevin Feige, Louis D’Esposito, Victoria Alonso i DeMayo.

O czym pomyślałeś X-Men ’97premiera dwuodcinkowa? Co sądzisz o nawiązaniu do Goldballs? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej!

Nowe odcinki X-Men ’97 debiutuje w środy wyłącznie na Disney+. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w Disney+, możesz wypróbować tę usługę tutaj.

Uwaga: jeśli kupisz jeden z niesamowitych, niezależnie wybranych produktów przedstawionych tutaj, możemy otrzymać niewielką prowizję od sprzedawcy. Dziękuję za Twoje wsparcie.

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here