YNikogo to nie dziwi. Toni Bou odniósł nowe zwycięstwo. Hiszpan opuszcza Francję z ok dubletnajpierw w Chalon kilka tygodni temu, a teraz w Nicei Zbliża się do swoich 18. Mistrzostw Świata w X-Trialu. Zawodnik Repsol Hondy nie zawiódł w żadnym z pierwszych trzech testów i zwyciężył we wszystkich. Jego kolega z drużyny, Gabriel Marcelli, stanął na podium, a Bustos był drugi.

34-krotny mistrz świata zaczął tak, jak przywykliśmy, na prowadzeniu i bez błędów miał tylko jeden punkt karny w drugiej rundzie kontynuował ten poziom, ponosząc nieco więcej porażek, ale z łatwością dotarł do rundy finałowej. Jak jesteśmy przyzwyczajeni w tych mistrzostwach, jego partner W ostatniej rundzie jego towarzyszami byli Gabriel Marcelli i Jaime Bustos z GasGas.

Finał w Barcelonie i Chalon powtórzono i wynik był taki sam. Zdecydowanie zwycięzcą okazał się ten od Piery. Od pierwszej chwili dał znać o swojej wyższości i dołożył jedynie 13 punktów karnych, pozwalając sobie na pokonanie dwóch ostatnich przeszkód jako zwycięzca.. Jego dwaj zwyczajowi rywale mieli po 27 punktów, ale ten z GasGas według kryteriów zajął drugie miejsce.

Ruszam na kolejny Puchar Świata X-Trial

Toni Bou nie może się doczekać nowego tytułu. Prowadzi w klasyfikacji z 65 punktami, znacznie wyprzedzając swoich dwóch wielkich rywali. Teraz, gdy Puchar Świata zostaje zawieszony do 4 maja, a kolejna impreza odbędzie się w Szwajcarii, Katalończyk skupia się na specjalnościach na świeżym powietrzu. i przygotuj się na wydarzenie narodowe Gironella.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here