Przed meczem CSK vs GT IPL 2024 sprawdź prawdopodobnych najlepszych zawodników w nadchodzącym starciu.

Trwające Indyjska Premier League (IPL) 2024 będzie świadkiem pojedynku drużyny Chennai Super Kings z Gujarat Titans we wtorek, 26 marca na stadionie MA Chidambaram w Chennai. CSK i GT zmierzyły się ze sobą w finałowym meczu IPL 2023, a Tytani będą szukać zemsty na broniących się mistrzach. W związku z tym przyjrzyjmy się prawdopodobnym najlepszym zawodnikom w nadchodzącym meczu CSK vs GT IPL 2024.

Najlepsi zawodnicy w meczu CSK vs GT IPL 2024

Ruturaj Gaikwad (CSK)

Kapitan Chennai Super Kings, Ruturaj Gaikwad, jest także czołowym strzelcem w dotychczasowych meczach CSK vs GT IPL. W pięciu meczach Gaikwad zdobył 304 runy. Praworęczny pałkarz będzie chciał utrzymać dobrą formę w nadchodzącym starciu z kijem.

Mohit Sharma (GT)

Bohaterem meczu w swoim poprzednim meczu przeciwko Mumbai Indians był napastnik Gujarat Titans Mohit Sharma. Warto zauważyć, że Mohit Sharma jest trzecim czołowym wykonawcą bramek w meczach Chennai vs Gujarat. W swoich dwóch występach Mohit jak dotąd skalpował 5 bramek.

Matheesha Pathirana (CSK)

Oczekuje się, że w nadchodzącym meczu z Gujarat będzie dostępny ekspresowy tempomat CSK, Matheesha Pathirana. Pathirana opuścił mecz otwarcia pomiędzy CSK a RCB. W swoich występach przeciwko Gujaratowi Pathirana skalpował sześć bramek w 3 meczach.

Wybór redaktora

Nadal rozumiem: Virat Kohli kontratakuje przed selekcją do Pucharu Świata T20 po zwycięskim pukaniu w IPL 2024


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here