Nigeryjska osobowość telewizyjna i aktorka Destiny Amaka powiedziała, że ​​chętnie pocałowałaby kontrowersyjnego piosenkarza Habeeba „Portable” Okikiolę za opłatą.

Prezenterka radiowa zachwycała się Portable, kiedy usiadła na pogawędkę z gwiazdą Big Brother Naija, Urielem w Inside Scoop z Pulse, kiedy została zapytana, czy go pocałuje.

Destiny Amaka dodała jednak, że nawet bez pieniędzy zrobiłaby to, o ile zapewni widzom to, czego oczekują.

Opisała gwiazdę „Zazuu” jako inteligentnego faceta i podzieliła się tym, jak zauważyła, że ​​świeżość piosenkarza to jego umysł. OAP wspomniało także o tym, że Portable ma około czterech mam dzieci i wykorzystało swoje życie, aby doradzać młodym mężczyznom, jak powinni się spieszyć i zdobyć pieniądze.

Amaka powiedziała; „Pocałowałbym Portable, gdyby mi za to płacono. OK, zapomnij o części płatnej, jeśli będzie to interpretować i dostarczać to, co chcemy, aby widzowie zobaczyli, zrobiłbym wszystko dla sztuki”.

Obejrzyj wideo poniżej:

W reakcji @Tjralph5 powiedział; Dlaczego Uriel wymawia „przenośny” z akcentem igbo ????

@promowanie_naija; Una nie wyjeżdża do mnie, bo twierdzi, że nie dostanie pieniędzy. Wy, panie, nie macie klasy. Większość z Was umówi się nawet na randkę z DJ-em Chickenem.

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here