Hiszpania spierać się wcześniej Kolumbia pierwsze z dwóch spotkań, które odbyły się Luisa de la Fuente Zagrają w tej przerwie. Plantatorzy kawy są w doskonałej formie i gromadzą siły 19 meczów bez porażkiz bilansem 14 zwycięstw i 5 remisów. Vivian Po raz pierwszy został powołany do La Roji i debiutuje w podstawowej jedenastce

Dziś będzie miał dobrą okazję, aby zaprezentować się na dobrym poziomie i spróbować utrudnić Unai Simónowi zadanie. Dobrze poradził sobie z jedynym startem w Kolumbii.

W reprezentacji Hiszpanii nie grał od 28 marca 2023 roku w meczu ze Szkocją. Dziś wraca do jedenastki. Bezpieczny z powrotem w swoim zespole. Zachęcano do wzrostu w miarę upływu minut.

Zadebiutował w kadrze, a dziś w wieku 24 lat zadebiutuje w reprezentacji. Na razie bezpieczny w pierwszych interwencjach. Dotknął bramki głową po podaniu Grimaldo w 19. minucie.

Jest jednym z stałych elementów osi obrony De la Fuente. Zwróć uwagę na cięcie, dając bezpieczeństwo z tyłu. Dołożył wszelkich starań, aby odeprzeć niebezpieczny atak Luisa Díaza, który opuścił Vivian. Dobry zasięg.

Jest kluczowym elementem tego sezonu w Bayer Leverkusen i pokazuje swoje wspaniałe chwile. Dobry początek, bardzo zaangażowany w grę. Spróbował tego strzałem z przodu i wbił kilka niebezpiecznych dośrodkowań. To właśnie po jego butach padła najlepsza szansa Hiszpanii, główka Vivian. Ma lewą stopę, która jest jak rękawiczka.

Do kadry narodowej wraca po dłuższej przerwie, ostatni mecz rozegrał na mundialu w Katarze i od razu trafia do jedenastki. Dobrowolnie ofiarowuje siebie. Szukam przepełnienia.

Gra La Roji w środku pola przechodzi przez jego buty. Intensywnie wywierający presję, oferuje inicjowanie zagrań, ale nie ma zbyt wielu przestrzeni do filtrowania piłek. Kolumbia zamyka się dobrze.

Tworzy parę w środku pola ze swoim kolegą z drużyny z Royal Society. Dobrze uderzył od tyłu, ale główka poleciała wysoko. Obejmuje duży obszar.

Dziś wieczorem będzie pełnił funkcję kapitana drużyny. Próbował lewym skrzydłem, ale jego dośrodkowania trafiały w obrońców.

Od września 2021 roku nie zagrał w reprezentacji w meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata w Katarze. Zostawił już trochę szczegółów.

To punkt odniesienia w ataku Hiszpanii. Szukanie przestrzeni i intensywna presja. W tej chwili nie może znaleźć zakończenia.

Jedenastka z nowościami, którymi wyróżnia się debiut Vivian w La Roja oraz obecność piłkarzy, którzy od dawna nie grali w Hiszpanii, jak Gerard Moreno, Sarabia czy Pedro Porro. David Raya stanie na bramce. Trener przestrzegł już, że w tych meczach towarzyskich będzie robił rotacje.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here