To jest cyfrowa wersja Scoop City. Jeśli chcesz wcześniej, zacznij każdy poranek z dostawą Scoop City do Twojej skrzynki odbiorczej. Podpisz tutaj.

To jest wiekdzień dobry. Zwłaszcza jeśli Oakland pokonał Kentucky lub miał RB Gusa Edwardsa w swojej drużynie dynastii. Wczoraj dyrektor generalny firmy Chargers, Joe Hortiz, nazwał Edwardsa „biegaczem dzwonkowym” w Los Angeles.

Dzisiejszy biuletyn NFL zawierał:

  • 📕 Zmiany zasad?
  • 👀 Trzy pytania ze spotkania
  • ❓Najeźdźcy QB w 2024…

Chcesz otrzymać wiadomość e-mail, którą chętnie otworzysz? Podpisz tutaj.

Przygotowanie do spotkania ligi NFL: 10 potencjalnych zmian zasad

W niedzielę rozpoczynają się coroczne spotkania ligowe NFL, które trwają do 27 marca w Orlando na Florydzie. Właściciele, trenerzy, dyrektorzy generalni i dyrektorzy ligi biorą udział w trzydniowych sesjach, aby omówić potencjalne zmiany w zasadach, umowy licencyjne, zdrowie zawodników i ogólnie ligę. Rozmawiają także z mediami.

W tym roku właściciele rozważają 10 zmian w przepisach. (Zakaz „przepychania” nie jest jednym z nich.) Aby propozycja została przyjęta, musi uzyskać 75% głosów wszystkich właścicieli, co oznacza 24 głosy „za”. Cztery godne uwagi propozycje:

👍 Kopnięcia boczne mogą zostać zastąpione. Propozycja Orłów: zezwolenie drużynie na utrzymanie posiadania piłki po zdobyciu punktu poprzez zastąpienie jednej akcji ofensywnej (czwarta i 20 z linii 20 jardów drużyny kopiącej) próbą rozpoczęcia gry na pozycji spalonej.

  • Dlaczego? Przed zmianami w ustawieniach meczów w 2018 r. wskaźnik odzysku na boisku wynosił 13,5%. W zeszłym sezonie spadły one do najniższego poziomu 4,8 procent.

🤷‍♂️ Wślizgi typu hip-drop mogą zostać zakazane. Komisja zawodów NFL definiuje te odbiory jako „obrońca chwytający lub owijający biegacza oraz obracający i opuszczający jego biodra i/lub dolną część ciała, lądujący na nogach biegacza na poziomie kolan lub poniżej kolan i zatrzymujący je”. Zobacz zdjęcie poniżej, na którym Tony Pollard zostaje złapany w wślizg z hip-dropem.

  • Wiceprezes wykonawczy NFL ds. polityki powiedział, że wskaźnik kontuzji podczas wślizgów z upuszczeniem biodra jest 25 razy wyższy niż w przypadku innych metod. Gracze się nie zgadzają. W środę NFLPA wezwała NFL do podjęcia takiej decyzji zrewidować ta reguła.

👌 Termin handlu może się przesunąć. Steelers zaproponowali przesunięcie terminu o siedem dni na okres po 9. tygodniu, podczas gdy wiele zespołów sugerowało przesunięcie terminu na okres po 10. tygodniu.

  • Dyrektor generalny drużyny Browns, Andrew Berry, wyjaśnił, że propozycja po 10. tygodniu zakłada, że ​​ostateczny termin rozgrywek NFL przypada po 55% meczów w sezonie zasadniczym, w porównaniu z 48%, ale nadal pozostaje w tyle za ligami MLB i NBA (około 65%).

👀 Rozpoczęcie meczu może zostać naprawione. Po wprowadzeniu w zeszłym sezonie zmiany umożliwiającej touchback w przypadku sprawiedliwego złapania piłki na początku meczu, kontuzje w trakcie meczu najniebezpieczniejsze zagranie w piłce nożnej zmniejszono z 20 do ośmiu, co jest dobrym znakiem.

  • Biorąc pod uwagę, że w zeszłym sezonie wznowiono jedynie 21,8 procent meczów, co stanowi najniższy wynik w historii, były one stratą czasu. Rozważane jest coś na wzór metody XFL 👇.


Przygotowanie do spotkania ligowego: pytania

Podczas zeszłorocznych spotkań John Harbaugh unikał odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości Lamara Jacksona w Baltimore, co było zbiorowym oczekiwaniem na nieuniknione zmiany w handlu i zasadach Aarona Rodgersa, takie jak zezwolenie graczom na noszenie numeru 0.

W tym roku więcej pytań. Oto trzej my móc uzyskaj odpowiedzi na:

Czy nowy zawodnik Seahawks HC Mike Macdonald zamierza zdobyć tytuł w pierwszym roku? Jak zauważył Michael-Shawn Dugar na swojej liście najważniejszych pytań dla Seahawks, golem Pete’a Carrolla zawsze było zwycięstwo w lidze.

Jak dotąd, pomimo pojawienia się w mediach w Seattle, Macdonald nie podzielił się swoimi oczekiwaniami. Carroll został zwolniony po tym, jak w zeszłym roku Seahawks osiągnęli bilans 9-8, a w ciągu ostatnich 11 lat zanotowali tylko jeden sezon porażek (7-10 w 2021 r.).

Co dalej z Dowódcami? Po raz pierwszy dyrektor generalny Adam Peters i HC Dan Quinn są zajęci. Po zmianie składu poprzez sprowadzenie świeżych twarzy weteranów i ponownym podpisaniu kontraktu tylko z trzema z ponad 20 wolnych agentów, pojawiają się ważne pytania.

W LT jest luka, w CB są pytania, a ogólna głębokość jest wciąż niepewna. Następnie następuje draft, w którym zespół wybiera sześć osób z pierwszej setki, w tym wybór nr 2. Według reportera Commanders, Bena Standiga, nie ma wyraźnego konsensusu między Jaydenem Danielsem, Drake’em Maye i JJ McCarthym na temat przyszłej przyszłości zespołu.

Jaki jest plan Steelers wobec Justina Fieldsa? To utalentowany rozgrywający, który wymaga dopracowania, aby mógł stanowić rozwiązanie długoterminowe. Jest to jeden z powodów, dla których nie oczekuje się, że Steelers skorzystają z opcji na piąty rok przed ostatecznym terminem 2 maja, ponieważ w 2025 r. będzie ona kosztować około 25 milionów dolarów.

Czy jednak to przejęcie było po prostu zbyt tanie, aby je zignorować, czy też Steelers mają tu jakiś cel? Reporter Steelers Mark Kaboly ma więcej pytań do Mike’a Tomlina.


Twoje pytania, nasze odpowiedzi: Raiders QB

P: Po podpisaniu kontraktu z Minshew, jakie jest twoje najlepsze przypuszczenie co do planów Raiders w QB? – Tyler G.

Pisarz beatów z Las Vegas, Tashan Reed, ma odpowiedź:

„Jest świat, w którym bez problemu wkraczają w rok 2024 po dwustronnej rywalizacji pomiędzy Minshewem i Aidanem O’Connellem, ale oczekuje się, że pozostaną agresywni na najważniejszej pozycji w drafcie”.

„Według źródeł ligowych rozważą możliwość zamiany w pierwszej rundzie, ale istnieje szansa, że ​​intrygująca opcja będzie nadal dostępna przy wyborze nr 13 lub nawet przy wyborze nr 44 w drugiej rundzie. Tak więc, choć sprowadzenie Minshew na pokład zapewnia Najeźdźcom zabezpieczenie, nie powstrzyma ich to przed próbą wylądowania w poborze bardzo reklamowanego kandydata.

Reed wymienił Michaela Penixa z Waszyngtonu i Bo Nixa z Oregonu jako dwóch z 20 potencjalnych kandydatów, do których Raiders mogliby dążyć w Rundzie 1, zauważając, że „obaj [GM Tom] Telesko i [HC Antonio] Pierce powiedział, że naprawdę cenią „przywództwo i wytrzymałość”, a także zwycięską historię, a oni, chłopcze, mają rację w sterówce Nixa.


Wokół NFL

Brownowie – płacił Jerry Jeudy, prowadząc do oczywistego pytania: Dlaczego? Reporter Beatu, Zac Jackson, bada stan pokoju Browns WR.

Stalowcy Próbny draft agencji Post-Free jest dostępny i obejmuje wybór w drugiej rundzie WR Romana Wilsona z Michigan, który mógłby wypełnić pustkę po odejściu Diontae Johnsona.

WR Josha Reynoldsa I WR Michaela Gallupa są zaplanowane spotkać się z Krukamiktórzy mają wolne miejsce po odejściu Odella Beckhama Jr. (który wczoraj rano odwiedził Dolphins).

CB Camerona Suttona został zwolniony przez Lions po wydaniu nakazu aresztowania w związku z zarzutem pobicia domowego.

Były RB Willis McGahee jest jednym z 10 powodów w pozwie zbiorowym przeciwko planowi rentowemu ligi NFL, który jest kontynuowany po odrzuceniu wniosku NFL o oddalenie. McGahee and Co. nie kwalifikują się do otrzymywania świadczeń i uważają, że powinny.

Kardynałowie GM Monti Ossenfort chce rozdać numer 4 w Arizonie. Wczorajszy próbny draft na miejsca od 1 do 12 obejmował dwie wymiany, z których żadna nie dotyczyła kardynałów. Ale gdy QB JJ McCarthy wspina się po komisjach poborowych, ruch jest możliwy.


Wybór Jacoba

📕 Poznaj Seahawks HC Mike’a Macdonalda. W styczniu reporter z Baltimore, Jeff Zrebiec, napisał znakomity artykuł na temat ówczesnego Ravens DC. Mając 36 lat i będąc dopiero na drugim roku na tym stanowisku, Macdonald był trenerem drużyny, która jako pierwsza w historii NFL przewodziła w lidze pod względem dozwolonych punktów, bez worków I obroty. (Sportowiec)

📺 Zakaz stosowania sprzętu hip-drop budzi kontrowersje wśród graczy takich jak JJ Watt, który był PODRAŻONY, gdy ludzie nawoływali do bana. Wyjaśnia dlaczego w programie Pata McAfee. (Youtube)

🎙 Wolna agencja nauczyła nas wiele. Robert Mays, Brad Spielberger z PFF i Atletycznej Dane Brugler wyjaśnia, czego się dowiedzieliśmy. (Podcast)

A teraz wróćmy do March Madness.

Zapisz się na nasze inne biuletyny:

Odbicie 🏀 | Nakręcanie | Pełny etat | Pierwsza opona 🏁 | Do soboty 🏈

(Zdjęcie: Ikona Sportswire/Getty Images)Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here