GT vs MI: Hardik Pandya zaliczył trzy overy w rundach i w trzech overach wrócił z wynikiem 3/30.

Wygląda na to, że kibice nadal nie zaakceptowali Hardika Pandyi jako kapitana drużyny Mumbai Indians. Odkąd ogłoszono to kilka miesięcy temu, aż do teraz, gdy Pandya zadebiutował w meczu przeciwko GT, jako kapitan drużyny MI, był obiektem zainteresowania fanów.

IPL

Pandya wybuczała

W niedzielę na stadionie Narendra Modi Pandya został wygwizdany, gdy wyszedł na rzut. Nawet były kapitan reprezentacji Anglii Kevin Pietersen był zaskoczony takim traktowaniem Pandyi. „Nigdy nie widziałem, żeby jakikolwiek indyjski gracz był wygwizdywany tak, jak wygwizduje Hardika Pandyę tutaj, w Ahmedabadzie. To rzadkie zjawisko” – powiedział Pietersen na antenie.

To nie był koniec. Pietersen zaczął pytać, dlaczego Pandya sam otworzył kręgielnię, a nie Bumrah. „Dlaczego Jasprit Bumrah nie otwiera kręgielni? Nie rozumiem tego”.

Pandya wraca do „Miejsca urodzenia”

Podczas losowania Pandya wyjaśnił, że chociaż Gujarat jest jego miejscem urodzenia, jego narodziny jako krykieta miały miejsce w Bombaju. „Dobrze jest wrócić. Moim miejscem urodzenia jest Gujarat, w Gujarat odniosłem wiele sukcesów, jestem bardzo wdzięczny publiczności i temu stanowi. Moje narodziny jako krykiet miały miejsce w Bombaju, więc naprawdę dobrze jest wrócić” – powiedziała Pandya podczas losowania.

Wybór redaktora

Aktualizacje na żywo GT vs MI, IPL 2024: Mumbai traci Rohita Sharmę, gdy Sai Kishore łamie stanowisko


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here