Mecz KKR vs SRH IPL miał kilka zwrotów akcji. Zobacz trójkę najlepszych zawodników tego meczu.

IPL 2024: Trwające Indyjska Premier Leagueu 23 marca (sobota) widzieliśmy emocjonujący mecz pomiędzy KKR i SRH. Mówiąc więcej o meczu, KKR wyznaczył SRH gigantyczny cel 209 runów po tym, jak został poproszony o odbijanie jako pierwszy w Eden Gardens w Kalkucie. Następnie gospodarze ograniczyli Pat Cumminsa i firmę do pracy 204 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby odnotować niewielkie zwycięstwo w czterech rundach. Przyjrzyjmy się najlepszym wykonawcom wczorajszego meczu KKR vs SRH IPL.

IPL

Andre Russell (64 biegi i 2 bramki)

Wszechstronny weteran KKR, Andre Russell, zanotował 64 niepokonanych piłek przy zaledwie 25 piłkach. Jego pukanie było nabijane trzema czwórkami i siedmioma szóstkami. Zdobył także dwie kluczowe bramki i został należycie nagrodzony Graczem Meczu.

Heinrich Klaasen (63 z 29 piłek)

Klaasen był najlepszym strzelcem drużyny SRH w meczu IPL 2024 przeciwko KKR, ale nie był w stanie pomóc swojej drużynie zdobyć dwóch punktów. Wyszedł z przedostatniej piłki w meczu, gdy SRH potrzebował pięciu runów, aby wygrać z dwóch piłek. Przed powrotem do pawilonu Klaasen zmierzył się z 29 piłkami i przy pomocy ośmiu szóstek zdobył 63 runy.

Suyash Sharma

Suyash Sharma nie bawił się dobrze piłką w meczu KKR vs SRH IPL. Tajemniczy spinner oddał 18 runów w swoim zaklęciu dwóch overów. Jednak Sharma zdołała utrzymać mocny chwyt niebezpiecznego Heinricha Klaasena i odwrócić losy meczu na korzyść KKR.

Wybór redaktora

RR vs LSG na żywo: Samson osiąga pięćdziesiątkę, Parag w piosence dla Radżastanu


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here