GT vs MI: Hardik Pandya spotyka się z wrogim przyjęciem w Ahmedabadzie, kapitan New Mumbai Indians wygwizdany przez tłum MI

Nie ten odbiór Hardik Pandya się spodziewał. Po powrocie do miejsca urodzenia były kapitan drużyny Gujarat Titans spotkał się z wrogim przyjęciem. Przed IPL 2024 Hardik Pandya zmienił stronę, opuścił GT i dołączył do Indian Mumbai. Po powrocie na swój stadion został wygwizdany przez fanów GT.

Nie było to nic nieoczekiwanego. Hardik Pandya zmienił stronę 2 lata temu. Wyszedł Mumbai Indians dołączą do nowo utworzonego zespołu Gujarat Titans. Wszechstronny as poprowadził swoją drużynę do zdobycia dziewiczego tytułu jeszcze w tym samym roku. W następnym roku poprowadził swoją drużynę do finału, zajmując drugie miejsce w CSK.

IPL

W dniu retencji IPL 2024 Hardik Pandya zmienił strony. Ponownie dołączył do Mumbai Indians, tym razem jako kapitan drużyny. Kiedy ukazały się terminarze IPL, były indyjski krykiecista Aakash Chopra twierdził, że chciał, aby publiczność Motera wygwizdała Pandyę. I dokładnie to samo wydarzyło się dzisiaj.

„Chcę, żeby Hardik Pandya został wygwizdany w Ahmadabadzie. Powiem ci dlaczego. Pierwszy sezon IPL, Mumbai vs Kalkuta. Graliśmy na stadionie Wankhede. Ajit Agarkar był w naszej drużynie i musieliśmy go zabrać z boiska, ponieważ był chłopcem Mumbaju, który grał przeciwko Mumbai w Bombaju i został wygwizdany przez publiczność Wankhede. Wsadziliśmy go więc z powrotem do kręgu, bo to nie było miłe. Aakash Chopra powiedział JioCinema.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

Obejrzyj: Hardik Pandya wygwizdywany przez fanów GT podczas wrogiego przyjęcia po powrocie do „miejsca urodzenia”


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here