Jose Luisa Gay’a nosić wiele bitew za nimdobre i złe, przez te wszystkie dniczyli lata w elicie. A to pozwala ci zobaczyć chwile w bardziej refleksyjny sposób w tym momencie. Ma 28 lat, ale pokazuje umiejętności weteranów… a gdy coś pójdzie nie tak, wie, jak się dopasować. Bo zmieściło się już kilka. I więcej, gdy wszystko jest związane z selekcją. Ponieważ byli to m.in łańcuch nieszczęść w postaci nieoczekiwanych kontuzji w ostatniej chwili.

Teraz To się powtórzyło. Był na liście Hiszpanii na pojedynki z Kolumbią i Brazylią, ale W ostatniej chwili przydarza mu się nieszczęście w drużynie Valencii. A kontuzja mięśni, która wciąż jest nieistotnym momentem. Ponieważ następnego dnia jechał z reprezentacją.

Ale to sytuacja nie jest nowa dla obrońcy Pedreguera. Zdarzyło mu się to już przy innych okazjach. To coś w rodzaju „złego fario”… właśnie wtedy, gdy stoi u progu reprezentacji narodowej.

Oto najbardziej nieodpowiednie momenty kontuzji:

  • w Sezon 2019-20 Tydzień przed wyjazdem do kadry narodowej doznał kontuzji mięśnia. Poszedłem do koniec września. Trzymałem go z dala od boisk przez około miesiąc, ale nie mógł jeździć z Hiszpanią na mecze.
  • W Listopad 2020 Zdarzyło mu się to ponownie. Został powołany do reprezentacji Hiszpanii, po tym jak w meczu przeciwko Hiszpanii doznał problemów z mięśniami Alavs. Tuż pod koniec wypadku zauważyłem kłucie w tylnej części uda.
  • W Listopad 2022 Gay koncentrował się w Katarze w drużynie narodowej, ale skręcił kostkę. Luisa Enrique Wolałem go wymienić tuż przed uruchomieniem świat (kiedy jeszcze przed powołaniem upłynął termin na zmianę zawodników) oraz bok Walencja Po kontrowersyjnej decyzji trenera musiał wrócić do domu zrezygnowany. Sytuacja ta wywołała wiele kontrowersji.
  • W Wrzesień 2023 Obrońca Walencji ponownie doznał kontuzji. Nie mógł pojawić się na meczu reprezentacji w październiku zeszłego roku z powodu kolejnej kontuzji mięśni.
  • Z tej okazji To się powtórzyło. Tuż przed wyjazdem do Hiszpanii zadzwoń. Gay doznał kontuzji w poprzednim ligowym pojedynku z Valencią przeciwko Villarreal. Naderwanie mięśnia w udzie, które uniemożliwia mu grę w Hiszpanii… i Valencii przez miesiąc.

Gaya, jak on to przyjmuje: wielki duch doskonalenia

wesoły Jest doświadczonym graczem jest to traktowane z filozofią te awatary, ponieważ nie ma takiego drugiego. Ta nieobecność nie przejdzie przez jego głowę do historii… Bo zawodnik, który za kilka dni ma zagrać w mundialu, musi wracać do domu ze względu na skręcenie, nie ma porównania. Było mu ciężko, ale musiał się z tym pogodzić.

wesoły Wiedział, jak wykorzystać każdą chwilę stać się silniejszym, a to kolejny test. Myśli o regeneracji, aby zmierzyć się z ostatnim etapem rywalizacji z Valencią i przy okazji przygotować się na przyjazd w optymalnych warunkach na Puchar Europy. z Hiszpanią, ponieważ ze względu na swoje warunki jest jeszcze jednym dla Luisa de la Fuente.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here