Cenzorzy Bianki stała się prawdziwą ikoną dzięki zmianie wizerunku od czasu rozpoczęcia związku Kanye West. W ostatnich dniach można było go ponownie zobaczyć w nowym „wyglądzie”, który zadziwił wszystkich i wszystkich z otwartymi ustami. Performerka miała na sobie niebieski design Saint Laurent w postaci body i białych koronkowych pończoch.

Kanye West zdecydował się na czarną bluzę z kapturem, w tym samym kolorze, co jego spodnie i tenisówki. Styl, który opuścił rapera na drugorzędny poziom, tzw wszystkie oczy były zwrócone na aktorkęktórej włosy związane w kok całkowicie odsłaniały twarz.

Oboje spędzili noc w znanym centrum handlowym w Los Angeles w Kalifornii.. Niektóre zdjęcia zrobione przez kolegów grafików szybko stały się popularne w sieciach społecznościowych.

Wyjątkowy sposób ubierania się, który budzi różne opinie

Bianca Censori charakteryzuje się przełomowym, odważnym stylem, który wywołał poruszenie.. Istnieje wiele głosów sugerujących, że przyczyną tych strojów jest Kanye West, czemu Page Six w ostatnich godzinach zaprzecza.

Według źródła bliskiego parze „ludzie mylą kreatywność Bianki”. „Jest artystką, fenomenalną osobowością, taką samą artystką jak Kanye”– zapewnia. Jasne jest, że doskonale wiedzą, co robią.

Bianca pojawiała się w różnych miejscach ze swoim sposobem ubierania się, w którym brak ubioru jest bohaterem jej stylu. W Wenecji pojawiła się w przezroczystych rajstopach i poduszce na piersi jako top, a jej zdjęcia stały się bardzo wirusowe.. Również we Włoszech, w tym przypadku w Mediolanie, zaryzykowała, zakładając czarny trykot zakrywający tylko część pleców.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here