Virat Kohli, RCB vs PBKS, IPL 2024: Virat Kohli zabija hejterów w wielkim stylu, uderza oszałamiającą pięćdziesiątką przed selekcją do Pucharu Świata T20

Porozmawiaj o złożeniu oświadczenia. Pozwolił swojemu nietoperzowi przemówić. A potem podczas ceremonii pomeczowej opowiedział o sobie. Pojawiło się wiele doniesień, że Virat Kohli nie jest wystarczająco dobry w T20. Ale ten człowiek, King Kohli, rozegrał zwycięskie mecze i w wielkim stylu nakrzyczał na swoich hejterów.

Wiem, że moje nazwisko jest teraz przywiązane do promowania gry w krykieta T20 w różnych częściach świata. Chyba nadal to mam”, powiedział Virat Kohli po Spotkanie RCB vs PBKS. W wielkim stylu zamknął swoich hejterów i wątpiących w: sensacyjne uderzenie wygrywające mecz.

IPL

Wychodzę późno Virat Kohli trafił na pierwsze strony gazet. Opuścił serię testów IND vs ENG ze względu na narodziny drugiego dziecka. Pojawiły się pewne wątpliwości co do jego udziału w IPL 2024. Pojawiły się dalsze doniesienia, że ​​Kohli nie ma szans na dostanie się do indyjskiej drużyny na Puchar Świata ICC T20.

Król jednak zdecydował, że to nietoperz będzie mówił, a nie usta. RCB bardzo potrzebowało zwycięstwa po porażce w pierwszym meczu z CSK. Kohli, któremu powierzono zadanie ścigania 176, wziął to na swoje ramiona, aby nieść drużynę. To jego wspaniałe uderzenie pomogło jego drużynie odnieść emocjonujące zwycięstwo.

„Kiedy uprawiasz sport, ludzie rozmawiają o wielu innych rzeczach – osiągnięciach, statystykach, liczbach. Ale kiedy patrzysz wstecz, to wspomnienia, które tworzysz. Miłość, uznanie i wsparcie, jakie otrzymałam, były niesamowite. Staram się zapewnić zespołowi świetny start, ale jeśli bramki spadną, trzeba to ocenić. To nie było zwykłe płaskie boisko. Szkoda, że ​​nie udało mi się ukończyć gry. Był w gnieździe, ale pociął go do głębokiego punktu. Wiedzą, że dobrze gram w ataku, więc nie pozwolą mi trafiać w luki. Tu i tam musisz wymyślić plan gry” powiedział Kohli.

Król zabija hejterów za pomocą Batu i Mikrofonu

Można śmiało powiedzieć, że to nie koniec. To po prostu początek czegoś nowego. A król Kohli wciąż ma wiele do zaoferowania. Trudno sobie wyobrazić indyjską drużynę z Kohlim, a Puchar Świata ICC T20 z pewnością zobaczy Kohli w swoich mieszankach. A jeśli nadal będzie notował takie zwycięskie występy, wraz z Rohitem Sharmą będzie pierwszym nazwiskiem, które zostanie dodane do kadry Indii na Mistrzostwa Świata.

„Samo czuć się normalnie przez dwa miesiące – dla mnie i mojej rodziny – było to surrealistyczne przeżycie. Nie mogłem być bardziej wdzięczny Bogu za możliwość spędzenia czasu z rodziną. To niesamowite doświadczenie być po prostu kolejną osobą w drodze i nie zostać rozpoznanym. Oto, co mogę tutaj obiecać: będę się pojawiał i dawał z siebie wszystko” – podsumował Kohli.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

Nadal rozumiem: Virat Kohli kontratakuje przed selekcją do Pucharu Świata T20 po zwycięskim pukaniu w IPL 2024


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here