IPL 2024: Mustafizur Rahman skalpuje zabójczą czwórkę, aby siać spustoszenie w Chennai Super Kings w pierwszym meczu IPL 2024

Mustafizur Rahman był gwiazdą drużyny Chennai Super Kings. Pasterz z Bangladeszu zaskoczył Royal Challengers Bengaluru swoim ognistym zaklęciem, zdobywając 4 bramki w zaledwie 2 overach. Fizz był odpowiedzialny za podżeganie do upadku gości na stadionie Chepauk.

Royal Challengers Bengaluru rozpoczęli swoje rundy od lawiny granic. Kapitan Faf du Plessis prowadził drużynę od przodu, uderzając mocnym uderzeniem po 35 runach. Sprytny kapitan zauważył, że Deepak Chahar odpoczywał, a piłkę przejął Mustafizur Rahman. Od razu zrobił na nim wrażenie uderzeniem Faf du Plessis.

IPL

W głębinach Rachin Ravindra złapał oszałamiający połów i wysłał kapitana RCB. 3 piłki później Rajat Patidar padł ofiarą kaczki. Z tym rozmachem, Chennai Super Kings nabrali tempa w grze.

W następnej akcji Mustafizur Rahman złapał niebezpieczną osobę. Virat Kohli, który zdecydował się na rzut ciągnący, popełnił błąd. Piłka nie połączyła się prawidłowo z pałką i została złapana w głęboką wodę przez Rachina Ravindrę. Kilka piłek później Fizz uderzył ponownie, tym razem inny niebezpiecznik Cameron Green.

CSK potrzebowało iskry, a Mustafizur stał się bardzo potrzebnym drutem pod napięciem. Leworęczny zawodnik perfekcyjnie wykonywał swoje podania, zdobywając przy tym kluczowe bramki.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

Aktualizacje na żywo CSK vs RCB IPL 2024: Anuj Rawat włącza to w Cheapuk


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here