Nigeryjski piosenkarz, raper i autor tekstów Habeeb Okikiola, popularnie znany jako Przenośnyogłosił swoim fanom na całym świecie, że bierze swoje żona Do Afryka Południowa na wakacje, ponieważ jego wiza została zatwierdzona.

Zawarto to w filmie z podpisem: „Portable i jego żona na wakacjach w Republice Południowej Afryki.”

"Moja wiza została zatwierdzona" - Przenośna przyznana wiza do Republiki Południowej Afryki, planuje luksusowe wakacje z żoną
Nigeryjska piosenkarka, przenośna.

Na nagraniu widać, jak nigeryjski piosenkarz, który wydaje się bardzo szczęśliwy, mówi w swoim ojczystym języku, jorubie, gdy dzieli się dobrą nowiną ze swoimi sympatykami.

Jego oświadczenie: „Moi fani, wydarzyło się wiele dobrego. Bóg przeszedł; zatwierdzili moją wizę do Republiki Południowej Afryki. Republika Południowej Afryki gotowa. Zabieram żonę do Republiki Południowej Afryki i posiekamy życie”.

Oświadczenie nigeryjskiego piosenkarza wzbudziło zainteresowanie w mediach społecznościowych, a wielu jego sympatyków podzieliło się swoimi przemyśleniami w komentarzach do posta.

Zobacz kilka reakcji poniżej:

opeyemihoneny: „Którą z twoich żon proszę, ooo Bewaji czy Ashabi, proste.”

folashadeigbosanm: „Wszyscy znamy prawdziwą żonę, o której mówi, a nie małą mamę”.

SoftyAdex: „Ashabi nie jest teraz żoną, jest u boku Sebi, za jego pieniędzmi biegają, jak powiedział, kiedy nic mu nie jest, bewaji jest z nią.”

ABENADA????????: „Nie zaczepiają moich pali gratulacyjnych.”

OBEJRZYJ WIDEO:

@whiteshark_blogbackup

Portable i jego żona na wakacjach w Republice Południowej Afryki #onthisday #foryou #celebrity

♬ oryginalny dźwięk – @whiteshark_blogŹródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here