Portada. Jak mogłoby nie być inaczej. Prasa brazylijska poddaje się Endrick. Napastnik podpisał kontrakt Real Madryt i że lądowanie tego lata w klubie Bernabu trafi na pierwsze strony brazylijskich gazet. Jego gol w meczu z Anglią w światowej stolicy piłki nożnej umieszcza go na orbicie. Jeśli ktoś go nie znał, Endrick wziął na siebie obowiązek pokazania się. „Spektakl”, „Endrick pokazuje się Europie”, „Inny napastnik”, „Cała Brazylia zdobywa bramki Endrickiem”to tylko niektóre z ciekawostek, jakie prasa brazylijska w całym kraju, od Rio po Fotalezę czy Sao Paulo, poświęca fenomenowi Palmeiras.

Endrick debiutuje w reprezentacji Brazylii, strzelając zwycięskiego gola przeciwko Anglii na Wembley

Jego gol przeciwko Anglii czyni go częścią wybranego klubu utalentowanych zawodników, którym przed 18. rokiem życia udało się zdobyć bramkę w koszulce najbardziej utytułowanej drużyny świata. Endrick wchodzi na statek, którego wzór zawsze będzie taki sam Dla W wieku 16 lat i ośmiu miesięcy legenda strzelił swojego pierwszego gola dla Brazylii, a potem przyszły jeszcze dziesiątki kolejnych bramek. Na drugim miejscu jest wyd, który o dwa miesiące więcej od brazylijskiej gwiazdy również zdobył absolutną bramkę. Podium przedwczesności je zamyka Ronaldo że na miesiąc przed tym, jak Endrick strzelił swojego pierwszego gola dla Brazylii. Mając 17 lat i 8 miesięcy, katastrofa, jakiej doznał Madryt, plasuje się na czwartym miejscu w klasyfikacji odpowiedniej tylko dla wybranych.

Jego czas na Bernabu

Co ciekawe, następny występ Endricka z Barsilem odbędzie się na Bernabu. W najbliższy wtorek mecz Hiszpania-Brazylia pomoże mu rozegrać swój pierwszy mecz na stadionie, który będzie jego domem przez nadchodzące sezony. Wyjątkowe spotkanie dla graczy takich jak Vinicus i Rodrygo Będą mieli okazję obronić barwy Canarinha na własnym stadionie. Endrick przybywa na Bernabu na fali i wielu fanów Realu Madryt, którzy pójdą na stadion, aby obejrzeć mecz z Hiszpanią, będzie mogło Zobacz to na żywo po raz pierwszy.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here