RR vs LSG: Do zdarzenia doszło podczas pierwszej połowy meczu, kiedy Mohsin Khan grał w kręgle.

W spotkaniu IPL pomiędzy Rajasthan Royals i Lucknow Super Giants doszło do niewielkiego opóźnienia po pęknięciu przewodów utrzymujących kamerę pająka. Do zdarzenia doszło w Jaipur, po rozpoczęciu meczu pomiędzy obiema drużynami, a Mohsin Khan z LSG rzucił już trzy piłki.

Przewody sterujące kamerą spadły na ziemię i trzeba było je usunąć z pola gry. Zaraz po tym, jak doszło do zdarzenia, profil Rajasthan Royals w mediach społecznościowych również zaproponował idealne rozwiązanie sytuacji. Na szczęście bałagan został uprzątnięty bez dłuższej zwłoki.

RR Zdecyduj się najpierw uderzyć przeciwko LGD

Jeśli chodzi o mecz, RR zdecydował się odbijać jako pierwszy po wygraniu losowania. Ogłosili silną, grającą jedenastkę z Shimronem Hetmyerem i Riyanem Paragiem w środkowej lidze. Do zespołu dołączył także Dhruv Jurel, a za bramkami Sanju Samson.

Z drugiej strony kapitan LSG KL Rahul włączył do zespołu Devdutta Padikkala, który ostatnio zaimponował w serii testów IND vs ENG. Będzie to pierwszy mecz Southpaw z drużyną, która również w tym sezonie chce zaistnieć. Ayush Badoni, Nicholas Pooran, Marcus Stoinis i Krunal Pandya należeli do średniego rzędu. Ravi Bishnoi został uwzględniony ze względu na swoją umiejętność przyjmowania furtek jako rozgrywający nogami.

Wybór redaktora

RR vs LSG na żywo: Wielki cios dla Radżastanu, Jaiswal zniknął po fenomenalnym początku


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here