Ruturaj gra w CSK od 2019 roku i zdobył z nimi dwa tytuły mistrzowskie w 2021 (kiedy zdobył pomarańczową czapkę) i 2023.

Z władzą wiąże się wielka odpowiedzialność. Te słowa będą teraz prawdziwe dla Ruturaja Gaikwada, który właśnie przejął kapitana Chennai Super Kings (CSK) od jednego z największych kapitanów, jakich kiedykolwiek widział krykiet, MS Dhoni. Dorównać żywej legendzie, która ma na swoim koncie 5 tytułów IPL i 3 trofea ICC, nie będzie łatwym zadaniem. Ale Ruturaj jest na to gotowy.

Po otrzymaniu roli kapitana Ruturaj określił ją jako „przywilej” i „ogromną odpowiedzialność”.

Mam Mahi bhai: Ruturaj Gaikwad

Zmierzenie się z Royal Challengers Bangalore (RCB) przeciwko wypełnionej publicznością w jego pierwszym meczu w roli kapitana CSK nie będzie łatwe. Rywalizacja z takimi zawodnikami jak Virat Kohli, Faf du Plessis i Glenn Maxwell będzie wyzwaniem, ale Ruturaj Gaikwad jest na to przygotowany.

Ma wszystko, czego potrzebuje. Tak, jak powiedział, „W zespole mam Mahi bhai (MS Dhoni), Jaddu bhai (Ravindra Jadeja) i Ajju bhai (Ajinkya Rahane), którzy również mnie prowadzą. Nie ma się czym martwić, po prostu nie mogę się doczekać, aby się cieszyć.

Wybór redaktora

Zapowiedź IPL: powody, dla których warto oglądać epickie powroty, najbogatszych graczy i kształtującą się drużynę T20 WC


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here