Jeśli chcesz naprawdę usprawnić rozgrywkę na PlayStation 5 lub Xbox Series X|S, niezbędnym zakupem będzie wysokiej jakości telewizor. To jedna z tych rzeczy, w przypadku których możesz nie zdawać sobie sprawy, jaką to robi różnicę, dopóki tego nie spróbujesz. Zdecydowałem się na zakup telewizora LG OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz mniej więcej w momencie premiery PS5 i naprawdę poprawiło to ogólne wrażenia – zwłaszcza gdy gry obsługują większą liczbę klatek na sekundę, takie jak Quake, F1 23 i Fortnite. Rzeczywiście, podczas niedawnej przeprowadzki, grałem na PS5 na tańszym telewizorze i nie mogłem uwierzyć w różnicę. Nie chodziło tylko o różnicę w liczbie klatek na sekundę, ale także o kolory (zwłaszcza ciemniejsze pigmenty), które w starszym modelu były zauważalnie gorsze. Jeśli szukasz ulepszenia telewizora, możesz odwiedzić firmę Argos. Ten brytyjski sprzedawca oferuje obecnie telewizory LG z 10% rabatem, jeśli przy kasie użyjesz kodu „LG10”.

Kod rabatowy 10% może nie wydawać się dużą kwotą, ale kiedy telewizor kosztuje 1000 funtów lub więcej, zaczynasz widzieć prawdziwe oszczędności.

Jednym z najpopularniejszych telewizorów objętych promocją jest 48-calowy telewizor Smart TV OLED 48C36LA firmy LG, którego cena po wpisaniu kodu „LG10” wynosi około 990 funtów.

Sklep pokazuje, że rabat jest „popytowy” i „szybko się sprzedaje”, więc być może trzeba będzie się spieszyć, aby nie przegapić tego konkretnego modelu.

Możesz także zaoszczędzić na innych rozmiarach i modelach, w tym na wersji 55-calowej, 65-calowej, a nawet na ogromnym 83-calowym telewizorze.

48-calowy LG OLED jest wyposażony w cztery gniazda HDMI, co oznacza, że ​​możesz podłączyć trzy konsole obecnej generacji: PS5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch, mając jednocześnie wolny port na dekoder telewizji kablowej.

Seria C3 jest również wyposażona w nowy procesor 9 AI Gen6, określany jako mózg telewizora.

Sprytnego procesora można używać do ulepszania i skalowania obrazu i dźwięku, aby uzyskać bardziej kinowe wrażenia.

Jako telewizor inteligentny jest także wyposażony w aplikacje do przesyłania strumieniowego, w tym Now TV, Disney+, Netflix, BBC iPlayer, ITV Hub, My5, All 4, Amazon Prime i YouTube. Dodatkowe aplikacje można pobrać ze sklepu.

Jeśli jesteś graczem i naprawdę chcesz w pełni wykorzystać możliwości telewizora, pamiętaj o użyciu kabli HDMI 2.1 dostarczonych z konsolami.

Dzięki temu będziesz mógł grać w gry z prędkością 120 klatek na sekundę – pod warunkiem, że będą to obsługiwać.

(Odwiedziliśmy 1 razy, 1 wizyty dzisiaj)

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here