MOVISTAR INTER Jess Herrero; Raya R 27′, Cecilio, Rubi Lemos i pasuje. Oni też grali: Drahovsky, Humberto, Ral Gmez, Lazarevic, Sepe, Pablo Ordez, Terry i Jani Korpela.

Trener Alberto Riquer w wieku 27 stóp

MALLORCA PALMA Z FUTSALEM: Luana Mullera; Marcelo, Rivillos A 27′, Fabinho i Neguinho. Zagrali także: Chaguinha, Rmulo, muzułmanin A 29′, Bruno Gomes, Cleber, Ernesto i Gordillo.

Trener Antonio Vadillo.

Cele 0-1 20′ Mario Rivillos. 1-1 21′ Humberto. 1-2 33′ Rmulo

arbitrzy: Navarro Rodriguez-Villanueva (Hiszpania) i Sarabia Eguiluz (Riojan).

Mallorca Palma Futsal zakończyła czarną historię swoich pojedynków z Movistarem Inter w Pucharze Hiszpanii, które zawsze przegrywała (siedem) aż do tego triumfu w Kartagenie. W ciągu ostatnich siedmiu lat oba zespoły mierzyły się ze sobą pięć razy w ćwierćfinale i raz w półfinale, do czego trzeba dodać jeszcze remis w ćwierćfinale, a wszystkie mecze rozstrzygały na korzyść zawodników Torrejna de Ardoza. Znają się tak dobrze, co jest zjawiskiem bardzo powszechnym wśród różnych hiszpańskich drużyn piłki nożnej halowej, że o ich pojedynkach decydują szczegóły.

W pierwszej połowie zespół Antonio Vadillo Wynik był nieco lepszy od strzału Alberto Riquera, o czym świadczy dziewięć strzałów między trzema kijami (dobrze oddanych przez Jessa Herrero i jego obronę) czwórki zawodników drużyny Torrejna de Ardoza, które Luan Muller pokrzyżował wraz ze swoją obroną.

Doszło jednak do szalonej ostatniej minuty pierwszej połowy. Na 45 sekund przed przerwą Rivillos wykonał świetną akcję Fabinho i zdobył 0-1 do siatki. a kiedy zostało już tylko pięciu, Raya uderzyła piłką w słupek.

Po przerwie kolejna szalona minuta rozstrzygnięte na korzyść interesów Movistar Interu, gdyż to Humberto zwieńczył dobrą akcję ofensywną drużyny Alberto Riquera na drugim słupku.

Minuty mijały, a gra stawała się coraz bardziej zacięta.. Sędzia wideo musiał interweniować dwukrotnie: za pierwszym razem potwierdził, że zagranie ręką Chaguinhy w polu karnym było mimowolne (zostało to sankcjonowane rzutem wolnym pośrednim w przód) oraz że wślizg Rayi na Brazylijczyka pochodzenia gruzińskiego był godny ukarania bezpośrednią czerwoną kartkę, co oznaczało, że Movistar Inter musiał przetrwać dwie minuty w niekorzystnej sytuacji.

A Chaguinha został powołany na wielkiego bohatera tych ćwierćfinałów, w których został ogłoszony MVP. W 33. minucie jego start, pokonując Pabla Ordeza, pozwolił Rmulo, który opuścił Lazarevic, po raz kolejny wyprzedzić Mallorca Palma Futsal.

Tablica wyników nie poruszyła się pomimo tego, że Movistar Inter Próbowałem do końca, ostatnie 2,50 cala z bramkarzem, ale słupek odebrał Fitsowi świetny strzał.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here