Luis Rubiales jest znacznie bardziej zintegrowany z życiem na Dominikanie tego, co jest prostym biznesem, tak jak chcieli to pokazać otaczający go ludzie. Mnożą się obrazy jego spokojnego życia w kraju Ameryki Środkowej. Te, które się pojawiły, zostały upublicznione przez program ‘Następnie’ z Telecinco. Plaża, hamak… i rozkoszowanie się słońcem to menu pomiędzy biznesem a biznesem. Do tego stopnia, że ​​jak dowiedziała się MARCA, Były prezes Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Piłki Nożnej może rozpatrywać obywatelstwo dominikańskie.

Plan ułożony dawno temu

Po odejściu z prezydentury Federacji nie wpadł na pomysł inwestowania w karaibskim kraju. To było coś, co przyszło z daleka, Przygotowywał go już od jakiegoś czasu ze swoją serdeczną przyjaciółką, byłą piłkarzką Nene. Biznes wykracza poza sport, aby pomóc różnym federacjom dominikańskim zyskać na znaczeniu.

Podczas gdy w Arabii Saudyjskiej prowadzenie interesów stało się niezwykle skomplikowane ze względu na wszystko, co wydarzyło się wokół jego sylwetki, Rubiales zyskuje coraz większą obecność i znaczenie na Dominikanie. W ostatnich latach (począwszy od 2015 r.) wzrosła trudność w uzyskaniu obywatelstwa dominikańskiego. Będziesz korzystać z listu dotyczącego małżeństwa i natury podpisanego przez rząd.

Faktem jest, że wszystko, co wydarzyło się w ostatnich dniach, łącznie z nakazem aresztowania, znacznie skomplikowało plany Luisa Rubialesa dotyczące jego przyszłości na Dominikanie. Zobaczymy, co się stanie, ponieważ z tego, co mówią różni świadkowie, życie na Karaibach jest bardzo „kontrolowane”.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here