Johna Laporty dokonał przeglądu bieżących wydarzeń piłkarskich. Prezydent zapewnił, że nie zazdrości Madryt w sprawie ewentualnego podpisania mgr inż. Dał jednak do zrozumienia, że ​​operacja nie została jeszcze zamknięta. Jeśli dotrze do białej szatni, zwiastuje to możliwy problem.

PSG ponownie wygrywa, a Mbapp przeraża Barcelonę hat-trickiem

„Jeśli zazdroszczę Madryt za Mbappem?. Nie, wcale, wcale. Poza tym nie wiem, czy to zrobią, czy nie. Zobaczymy. Nie mam żadnych informacji, jedynie intuicję. Och, masz problem. Musimy sprzedać jakiegoś zawodnika (jeśli przybędzie Mbapp), prawda? Ponieważ nie obaj będą grać w tym samym miejscu i są też bardzo zaznaczonymi zawodnikami. A mówiąc o liczbach, które tam będą, zniekształca to bezpieczną szatnię. To nie jest prezent” – stwierdził prezydent w rozmowie z Świat sportu.

Nie wiem, czy Real Madryt podpisze kontrakt z Mbappem, czy nie, zobaczymy

Drzwi

Kolejną ze spraw, którymi zajmuje się prezydent, jest producent kultowej koszulki, w którego rękach jest m.in Nike. Choć firma ta ma związek do 2026 r., który może zostać przedłużony do 2028 r., Drzwi Dał jasno do zrozumienia, że ​​jeśli nie zostanie im zaproponowany najlepszy kontrakt, wybiorą inną opcję. Biorąc pod uwagę pomysł, że najłatwiej będzie kontynuować Nikejego odpowiedź jest wymowna: „Czasami to, co łatwe, nie jest najlepsze. A teraz to, czego chcemy, jest najlepsze dla Tylko“, powiedział.

Trzy opcje

„Rynek mówi nam, że Barcelona jest warta więcej, niż to, z czym mamy kontrakt Nike“, daj mu odejść. Drzwi zapewnił, że istnieją trzy otwarte ścieżki: kontynuować tę samą markę, zmienić się lub zostać Tylko w kreatorze własnej koszulki.

Tak Mbapp przygotowuje się do zejścia na ląd w Madrycie: wyjazdy w poszukiwaniu domu i rozmowy z Ramosem

Nike? Bara musi mieć najlepszy kontrakt na rynku

Drzwi

„To już dwadzieścia siedem lat Nike, odbyliśmy okresowe spotkania, organizujemy spotkania, podjęli wysiłek, który bardzo doceniam, ale to nie wystarczy. Teraz, gdy jesteśmy w procesie ożywienia gospodarczego, nie możemy zrobić nic niższego, tj Tylko Musisz mieć najlepszy kontrakt na rynku, ale najlepszy jest najlepszy kontrakt na rynku, tak jak ja to zrobiłem na pierwszym etapie. Umowa, którą obecnie mamy, nie jest najlepsza na rynku i Tylko To klub, który sprzedaje najwięcej koszulek na świecie. Musisz mieć najlepszy kontrakt na rynku, a jeśli nie, na szczęście mamy inne opcje” – powtórzył.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here