Ruturaj i du Plessis połączyła szczególna więź podczas pracy w CSK. Jako kapitan, który zwyciężył w IPL w 2022 r., duet zdobył mnóstwo runów dla swojej drużyny, a Ruturaj zdobył Pomarańczową Czapkę,

Pośród wielu bitew, jakie rozegra mecz otwierający IPL 2024 pomiędzy Chennai Super Kings a Royal Challengers Bengaluru, centralną scenę zajmą byli koledzy z drużyny i kapitanowie drużyn przeciwnych Ruturaj Gaikwad i Faf du Plessis. Obaj mają ze sobą świetną więź, ponieważ w przeszłości dzielili garderobę. W piątek Ruturaj otworzył się na czacie, który odbył z Fafem du Plessisem przed meczem CSK vs RCB.

Podczas wspólnego pobytu w Chennai Super Kings podczas IPL 2021 Faf du Plessis i Ruturaj Gaikwad bardzo dobrze się dogadywali. Podczas zwycięskiej passy CSK w indyjskiej Premier League w 2022 r. między obiema drużynami szybko wytworzyła się niezwykła chemia na szczycie. Du Plessis zakończył zawody z 633 runami, podczas gdy Chennai zdobył swoje czwarte mistrzostwo IPL, a Ruturaj zdobył Orange Cap z 635 runami.

W rozmowie z IPL Ruturaj omówił swoją rozmowę z Du Plessisem oraz wspaniały moment, jaki obaj mężczyźni przeżyją razem, gdy staną w centrum uwagi podczas kluczowego losowania w meczu Chennai Super Kings vs Royal Challengers Bengaluru.

Najnowsze wiadomości na temat IPL

Właśnie spotkałem Fafa (du Plessis) na spotkaniu i powiedziałem: „Kto by pomyślał za kilka lat, że grasz dla RCB i prowadzisz RCB, a ty i ja dzielimy się sceną jak los.

Jest więc na co czekać. Myślę, że jest to jedna z najbardziej ekscytujących gier pierwszego dnia, na którą możemy się doczekać– powiedział Ruturaj.

Wybór redaktora

CSK vs RCB: Nowy kapitan, wyczerpany skład, CSK stoi przed trudnym zadaniem u siebie przeciwko RCB


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here