Przez ostatnie kilka lat KL był obserwowany pod kątem powolnego ataku, a od listopada 2022 r. nie występuje w indyjskiej drużynie T20I.

Porażka na rozpoczęcie sezonu IPL 2024 dla Lucknow Super Giants (LSG). Chociaż Sanju Samson i Trent Boult odegrali główną rolę w spowodowaniu 20-runkowej porażki LSG, czy KL Rahul również odegrał główną rolę w ich upadku? Ich kapitan strzelił pół wieku w pierwszym meczu, ale czy ta runda oznaczała porażkę?

Jak zwykle Rahul zaczął powoli grę w przewadze. Ale tym razem miał ku temu powód. LSG stracił trzy bramki w zaledwie 2,2 overów, więc wpadł w skorupę, aby zapobiec dalszym zniszczeniom. Ale wyglądało na to, że nie może z tego wyjść.

W pewnym momencie miał 25 punktów. W pogoni za 194 uderzeniami z częstotliwością 100 uderzeń jest po prostu przestępstwem. Ostatecznie zakończył ze współczynnikiem uderzeń 131,82, ale jego wolne tempo zmusiło pozostałych pałkarzy do szybszego kliknięcia. Z kolei ich pałkarz nr 7, Nicholas Pooran, grał ze skutecznością 156 uderzeń i zdobył więcej obiegów od niego.

Obecnie walcząc o miejsce w Pucharze Świata T20 w 2024 roku, należy zakwestionować intencje otwierającego. Rywalizując z Yashasvim Jaiswalem i Shubmanem Gillem o pierwsze miejsce, należy zadać sobie pytanie: czy KL Rahul wyświadcza sobie przysługę, uderzając w obecnym tempie?

Miło jest zdobyć bramkę, ale nie jest usatysfakcjonowany: KL Rahul

Po meczu Rahul stwierdził, że choć po powrocie do IPL dobrze jest zdobywać runy, to po opuszczeniu drugiej połowy poprzedniego sezonu nie usatysfakcjonuje go, dopóki LSG nie zacznie wygrywać. W wywiadzie po meczu powiedział:

Gra w przewadze jest kluczowa dla każdej drużyny i nie sądzę, żeby jakakolwiek drużyna jeszcze sobie z tym poradziła. Będziemy uczyć się na małych błędach, które popełniliśmy. Kiedy mamy trzy lata [down] za nic i dajemy sobie szansę na gonienie 194, mówi o naszym składzie… Musimy znaleźć sposób na wygrywanie meczów krykieta. Spróbujemy wyciągnąć stąd wnioski i zobaczymy, gdzie możemy stać się silniejsi. Kiedy biegasz, zawsze czujesz się dobrze. Ważne jest jednak, abyśmy zakończyli mecz po zwycięskiej stronie. To daje większą satysfakcję. Opuszczenie sezonu było naprawdę bolesne.

Wybór redaktora

KL Rahul winny porażki z RR?  „Zamiar” kapitana LSG zmniejsza szanse na Puchar Świata T20 2024


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here