Canberra, Australia:

Australijska organizacja „Overseas Friends of BJP” rozpoczęła kampanię skierowaną do członków społeczności zatytułowaną „Modi na rok 2024”, obejmującą siedem znanych miast i znaczących zabytków w kraju.

Celem kampanii jest zwiększenie zagranicznego poparcia dla premiera Narendry Modiego i kierowanego przez BJP Sojuszu Narodowo-Demokratycznego (NDA) startujących w wyborach do Lok Sabha w kraju.

„Overseas Friends of BJP Australia rozpoczęli masową kampanię w kultowych lokalizacjach, takich jak Sydney Harbour Bridge, Melbourne Cricket Ground, stadion Perth Optus, Brisbane GABBA, Surfers Paradise w Gold Coast, Mt Ainslie w Canberze i Naval Memorial Garden w Adelajdzie” – czytamy w artykule opublikuj post na oficjalnym koncie X „Overseas Friends of BJP” w Australii.

Respondenci z różnych miast Australii nazywali siebie częścią „Rodzina Modiego (rodzina premiera Modiego), demonstrując zdecydowane poparcie dla sprawowania rządów w kraju i polityki rozwojowej pod jego przewodnictwem.

Entuzjastyczne zespoły z miast, które ma objąć kampania, przygotowują się do poprowadzenia solidnej kampanii na rzecz „Para Abki Baar 400(następnym razem powyżej 400 mandatów) – wezwanie BJP do zorganizowania nadchodzących wyborów powszechnych, wyrażające wsparcie i zaangażowanie dla sprawy.

Wcześniej organizacja „Overseas Friends” BJP UK zorganizowała wiec samochodowy w Londynie, aby zademonstrować „niezachwiane poparcie” dla premiera Narendry Modiego i partii rządzącej w Centrum przed wyborami do Lok Sabha.

W wiecu wzięło udział ponad 250 samochodów, co dało wyraz ogromnemu wsparciu dla BJP i premiera Modiego przed wyborami powszechnymi w kraju. Jak wynika z komunikatu prasowego „Overseas Friends of BJP”, członkowie społeczności brytyjskiej, którzy wzięli udział w wiecu, trzymali indyjską trójkolorową flagę oraz flagi BJP.

Opisując nadchodzące wybory powszechne w kraju jako „największe przejaw demokracji”, brytyjski parlamentarzysta i odbiorca Padmashri Bob Blackman powiedział: „Oczywiście wybory w Indiach to wybory masowe. To największe przejawy demokracji na świecie. I Mam dla ciebie małą prognozę: większość ponad 400. Teraz przyjaźń między Indiami a Wielką Brytanią staje się coraz silniejsza, odkąd zaangażowaliśmy się w rząd, a BJP zdobyło władzę w Indiach”.

Wcześniej 16 marca Komisja Wyborcza ogłosiła, że ​​wybory powszechne odbędą się w siedmiu etapach, z których pierwszy odbędzie się 19 kwietnia. Liczenie głosów zaplanowano na 4 czerwca, poinformował główny komisarz wyborczy Rajiv Kumar.

(Z wyjątkiem nagłówka, ta historia nie została zredagowana przez personel NDTV i została opublikowana z kanału konsorcjalnego.)

Czekając na odpowiedź załadować…Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here