Jorge Martin Dziwny dzień przeżyłem, ale bez żadnych niespodzianek. W treningach zajął czwarte miejsce, co z łatwością umieściło go w pierwszej dziesiątce i Q2. W każdym razie widzi pole do poprawy i nie ukrywa, że ​​zwraca szczególną uwagę na dane Marca Mrqueza.

Streszczenie.

„Oczekiwałem więcej przede wszystkim po szybkiej próbie okrążenia. Jestem też zadowolony, ponieważ przy tempie ze średnim tyłem udało mi się okrążyć w 1:38 i myślę, że tylko my mamy średnie opony. Myślę, że jesteśmy jednymi z najsilniejszych pod względem tempa, ale musimy się też poprawić. Myślę, że z Markiem jesteśmy teraz bardzo podobni pod względem tempa i myślę, że teraz będzie dobrze, że teraz mam jego dane i mogę to zbadać. Wiemy jednak, że potem przybywa Enea, tutaj też jest silna, ale jasne jest, że Ducati nadal są faworytami. No cóż, muszę się dobrze uczyć, aby zobaczyć, gdzie mogę poprawić sytuację”.

Rywale.

„Yamaha są również bardzo konkurencyjne, a KTM również radzą sobie całkiem nieźle, ale pod względem tempa nie widziałem. Ostatecznie trzeba walczyć ze wszystkimi. Spróbuj trochę poprawić całość. Myślę, że tak będzie ważną rzeczą, ponieważ już „Tor jest trudny do wyprzedzenia, ale na nim jest jeszcze trudniej, bo jest tylko jedna linia do przejechania. Zatem to będzie interesujący wyścig”.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here