On PNB Meksyku P1 Premier Padeltrzeci turniej w sezonie, koronowany na mistrzynie kobiet Claudia Jensen i Jessica Castelló, dwie zawodniczki, które do tej pory nie zdobyły żadnego ważnego tytułu zawodowego i że w ten sposób debiutują swoją płytą, umacniając się jako jeden z najniebezpieczniejszych duetów współczesności.

Duet hiszpańsko-argentyński, który wyeliminowała w ćwierćfinale parę 3 utworzoną przez Gemmę Triay i Claudię Fernández i zrobiła to samo z numerem 2 w półfinale, Beą González i Delfi Breazakończył swój tydzień w Acapulco pobiciem Virginia Riera i Sofia Araujo (6-3 lata 6-4) w ciągu prawie dwóch godzin bitwy.

On bezczelność obaj widziani przez cały tydzień (i jak dotąd w tym sezonie) nie ukrywali się pomimo historycznego powołania obu zawodników. Wręcz przeciwnie. Był odważny i agresywny niemal od rozgrzewki, zmuszając rywali do niemal idealnej precyzji w każdej akcji.

Wymagane są także warunki na torze cierpliwość, coś, co pokazali, gdy sytuacja tego wymagała. Araujo i Riera, ciągnący za sobą od pierwszych taktów, zauważyli natychmiastową reakcję przeciwników na każde uderzenie w ich stronę. W ten sposób ten trafił w dziesiątkę ambitny projekt, który dokonał wielkiego skoku w kolebce tenisa łopatkowego i który pokazuje, że istnieje życie poza tym, co „zwykłe”.

W rzeczywistości triumf Castelló i Jensena Otwiera nową ścieżkę po 64 turniejach „monopolowych” z udziałem ośmiu graczy: Ari, Paula, Triay, Salazar, Bea, Delfi, Martita i Tamara. Tylko oni byli w stanie zorganizować wspaniały turniej od czasu turnieju World Padel Tour w Santandera w 2021 r. Jedna informacja jeszcze bardziej podkreśla wyczyn, który może oznaczać przełom w ich karierze przed i po.Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here