Javiera Gonzleza Calvo zamierza przedstawić swój kandydaturę na prezydenta Realu Federacin Espaola de Ftbol kiedy wybory zostaną oficjalnie ogłoszone. To się stanie nie wcześniej niż w maju po tym rejestracja siedziby instytucji przez UCO zakłóciłoby zaplanowany harmonogram.

Javier Gmez jest mało znana postać w świecie futbolu. Z zawodu został prawnikiem Dyrektor generalny Kordoby w grudniu 2019 r aż do maja ubiegłego roku. Jego praca była zasadnicze znaczenie dla uniknięcia likwidacji grupy banquiverdechoć w ciągu czterech i pół roku, jaki był związany z klubem wyniki sportowe nie towarzyszyły.

W jego grupie roboczej będzie Ito, były zawodnik Betisu, Celty, Espanyolu i Crdoby, w rozmowie z Canal Sur zapewnił, że na jego kandydaturę złożą się „menedżerowie odnoszących sukcesy firm z różnych sektorów oraz wyżsi urzędnicy na odpowiedzialnych stanowiskach w administracji ogólnej państwa, posiadający doświadczenie w sektorze piłkarskim”.

Jego celem, jak skomentował andaluzyjski podmiot publiczny, jest „przenieść filozofię zarządzania przedsiębiorstwem na poziom federacyjny; oraz aby zawodnicy, trenerzy, sędziowie i kluby czuli się reprezentowani w zarządzaniu RFEF.”

Jednak ekstremalny prawnik osiedlił się w Madryciejest czwartą osobą, która publicznie ogłosiła zamiar kandydowania w wyborach na przewodniczącego Królewskiego Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej, po tym, jak już to uczyniła, Pedro Rocha, Eva Parera i Carlos Herrera.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here