Utrata kluczowych graczy blisko dużego turnieju jest problemem dla każdej drużyny, niezależnie od tego, czy jest to drużyna franczyzowa, czy reprezentacja narodowa. Zespół Rajasthan Royals może jednak znaleźć dobrych zastępców, którzy poradzą sobie pod nieobecność Zampy.

Klub indyjskiej Premier League Rajasthan Royals otrzymał w czwartek poważny cios, gdy australijski zawodnik Adam Zampa wycofał się z IPL 2024 z „powodów osobistych”. Utrata kluczowych graczy blisko dużego turnieju jest problemem dla każdej drużyny, niezależnie od tego, czy jest to drużyna franczyzowa, czy reprezentacja narodowa. Zespół Rajasthan Royals może jednak znaleźć dobrych zastępców, którzy poradzą sobie pod nieobecność Zampy. Oto kilku zawodników, którzy mogą zastąpić australijskiego napastnika.

Adil Rashid: Adil Rashid może być dobrym następcą Adama Zampy w Rajasthan Royals. Reprezentant Anglii Rashid grał w indyjskiej Premier League w 2023 r. dla drużyny Sunrisers Hyderabad, ale nie został sprzedany na mini aukcji IPL 2024. Zarejestrował się na aukcji po cenie bazowej 2 crore INR, ale żaden zespół nie okazał nim zainteresowania. Ponieważ Zampa wycofuje się z IPL, może to być szansa dla Adila na włączenie się do walki.

Agar Ashtona: Ashton Agar, kolejny niesprzedany zawodnik na aukcji IPL 2024, może potencjalnie zmienić zasady gry dla Rajasthan Royals. Z Ravichandranem Ashwinem i Yuzvendrą Chahalem w swoich szeregach zespół jest całkiem dobrze osadzony w dziale spin-kręgle. To, co Agar wnosi do gry poza ortodoksyjną rotacją lewej ręki, to umiejętność ustalania kolejności.

Najnowsze wiadomości na temat IPL

Ish Sodhi: Nowozelandzki rozgrywający Ish Sodhi może być tym, czego drużyna Rajasthan Royals potrzebuje w miejsce Adama Zampy. Sodhi nie został sprzedany na mini aukcji IPL 2024, ale ma duże doświadczenie w grze T20 Cricket, ponieważ rozegrał 111 meczów T20I dla drużyny Kiwi. Chociaż ma wyższy wskaźnik oszczędności wynoszący ponad 8 T20I, jego średnia wynosząca nieco ponad 23 dowodzi, że potrafi zdobywać furtki w regularnych odstępach czasu.

Wybór redaktora

DRS, 22 marca: MSD nie jest już kapitanem, do rozegrania pozostał jeszcze cały turniej


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here