W meczu, w którym główną rolę odgrywała rosa, lewy rozgrywający Kishore oddał zaledwie 24 runy, a Mohit Sharma zdobył kluczową bramkę Dewalda Brevisa.

Indyjski napastnik Mohammed Shami pochwalił meloników Gujarat Titans Sai Kishore i Mohita Sharmę, gdy drużyna prowadzona przez Shubmana Gilla odniosła niewielkie zwycięstwo w sześciu rundach nad Mumbai Indians na otwarcie sezonu. W meczu, którego nagłówki zdominowały pierwsze występy Hardika Pandyi w roli kapitana MI i Shubman Gill, który zastąpił Hardika Pandyę w Gujarat Titans, Kishore i Sharma okazali się nieprawdopodobnymi bohaterami.

IPL

Sai Kishore i Mohit Sharma wyłaniają się jako nieprawdopodobni bohaterowie

Zespół Gujarat Titans odbił się jako pierwszy w meczu i zdobył 168 obiegów na płaskiej nawierzchni w Ahmadabadzie. Indianie z Mumbaju byli na dobrej drodze do doścignięcia totalnej porażki, a Rohit Sharma i Dewald Brevis wyglądali groźnie. Jednak Sai Kishore nie tylko powstrzymał ataki, gdy wszedł do gry w kręgle, ale także pozbył się Rohita Sharmy. Mohit Sharma ze swojej strony pokonał Dewalda Brevisa, a MI uległo pierwszej porażce w sezonie. Kishore zakończył z wynikiem 24/1 w swoich czterech overach, podczas gdy Mohit Sharma zdobył dwie bramki, rozdając 32 runy.

Shami był zachwycony Kishorem, Sharmą

Tymczasem Mohammad Shami, który nie pojawi się na IPL 2024 z powodu kontuzji kostki, był uszczęśliwiony zwycięstwem swojej drużyny nad pięciokrotnym mistrzem.

W rozmowie z Cricbuzzem Shami powiedział: „Mecz był rozegrany dla Indian z Bombaju, była rosa i wszystkie warunki sprzyjały. Jednak Sai Kishore i Mohit Sharma zmienili zasady gry dla Gujarat Titans w środkowych overach. Pomimo dużej ilości rosy, spinner w Sai Kishore wypuścił zaledwie 24 runy w 4 overach, a Mohit Sharma wykonał fenomenalny wysiłek.”

Wybór redaktora

DRS, 25 marca, IPL 2024: Sanju Samson wybija KL Rahul, Hardik Pandya zostaje „bezdomny”


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here