IPL 2024: Mayank Agarwal i Harshit Rana uczestniczyli w gorącym momencie na boisku podczas sobotniego meczu KKR vs SRH.

IPL 2024: Otwierający mecz Mayank Agarwal rzucił śmiertelne spojrzenie Harshitowi Ranie po tym, jak zawodnik KKR posłał mu pocałunek w powietrzu po zdobyciu furtki. Wcześniej w KKR vs SRH IPL meczu Harshit Rana skalpował Mayanka Agarwala, ale po tym, jak pałkarz zapoznał się z decyzją na boisku, okazało się, że nie doszło do autu. Po przyjęciu furtki Mayanka Agarwala Harshit Rana był podekscytowany, ponieważ pałkarzowi nie spodobała się jego reakcja.

Na początku meczu Knight Riders rozpoczęli fenomenalnie. Philip Salt wpadł w szał, będąc na szczycie tabeli, i w drugiej rundzie trafił trzy szóstki z rzędu przeciwko Marco Jansenowi. Jednak T Natarajan został wprowadzony do ataku i uderzył dwukrotnie w swoim pierwszym strzale.

Pomimo tego, że furtka wokół niego spadła, Salt nadal trzymał dobrą formę po drugiej stronie boiska, podnosząc swoje pięćdziesiąt z 38 piłek. Ramandeep Singh również odegrał przydatną rolę, ale rundy należały do ​​Andre Russella. Podniósł pięćdziesiątkę z zaledwie 20 piłek. Russell zapewnił doskonałe wykończenie KKR. Pozostał niepokonany, zdobywając 64 piłki i zaledwie 25 piłek, co zapewniło jego drużynie bilans 208/7. Jego uderzenie obejmowało trzy granice i siedem maksimów.

Wybór redaktora

KKR vs SRH WYNIK NA ŻYWO: Markram wraca;  SRH potrzebuje 102 na 50, aby wygrać


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here