IPL 2024: Kanał, podobnie jak zwykły komentarz, będzie zawierał aktualizacje piłka po piłce dla fanów niesłyszących, niedosłyszących i niedowidzących.

W ramach niezwykle cennej inicjatywy IPL 2024 będzie zawierał kanał w języku migowym i opisowy komentarz dla fanów niesłyszących, niedosłyszących i niedowidzących. W czwartkowym komunikacie firma Star Sports ogłosiła, że ​​będzie współpracować z India Signing Hands (ISH News) w celu opracowania spersonalizowanego komentarza.

IPL

Kanał będzie dostarczał aktualizacji piłka po piłce za pomocą aktualizacji rejestracji, a także regularnych aktualizacji ustnych. „To, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym, to możliwość nawiązania kontaktu z niewidomymi kibicami dzięki komentatorom opisującym każdy moment meczu i regularnym ustnym aktualizacjom wyników” – powiedział nadawca.

CSK kontra RCB, IPL 2024

Tymczasem turniej rozpoczyna się w piątek meczem CSK vs RCB na stadionie MA Chidambaram w Chennai, gdzie MS Dhoni i Virat Kohli zmierzą się ze sobą. Zainteresowanie meczem będzie duże, biorąc pod uwagę, że MS Dhoni ustąpił już ze stanowiska kapitana drużyny, a jego stanowisko objął Ruturaj Gaikwad.

Jeśli chodzi o Kohli, po dwumiesięcznej przerwie w krykiecie miałby swego rodzaju powrót. Pominął serię testów IND vs ENG z powodu narodzin drugiego dziecka. Zatem automatycznie będzie duże zainteresowanie tym, jak sobie radzi.

Wybór redaktora

Zapowiedź IPL: powody, dla których warto oglądać epickie powroty, najbogatszych graczy i kształtującą się drużynę T20 WC


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here