Data premiery Dragon’s Dogma 2 to świetna wiadomość dla fanów z Wielkiej Brytanii – nie zapomnijcie tylko pobrać gry |  Gry |  Rozrywka

Premiera Dragon’s Dogma 2 na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC już za kilka godzin. Kontynuacja oryginału z 2012 roku na PS3 i Xbox 360, kontynuacja Capcom zebrała entuzjastyczne recenzje za oprawę, grafikę i pełną akcji rozgrywkę. Wspaniałą wiadomością dla klientów z Wielkiej Brytanii jest to, że Dragon’s Dogma 2 ukaże się 22 marca o północy czasu GMT, co oznacza, że ​​będziecie mogli zagrać później wieczorem, pod warunkiem, że nie będziecie spać do późna! Możesz także zaoszczędzić trochę pieniędzy na wersji cyfrowej, kupując kartę PlayStation Store w sklepie CD Keys, korzystając z poniższego łącza.

Jeszcze lepszą wiadomością jest to, że Dragon’s Dogma 2 jest obecnie dostępny do wstępnego pobrania dla klientów, którzy zgromadzili trochę gotówki.

Rzeczywiście, klienci składający zamówienia w przedsprzedaży mogą odwiedzić swoją bibliotekę na PlayStation 5 i zainstalować Dragon’s Dogma 2 przed premierą o północy.

Rozmiar pliku wynoszący około 70 GB nie jest największą grą na PS5 lub Xbox Series X|S na rynku, ale każdy, kto ma wolne łącze internetowe, z pewnością będzie chciał pobrać ją wcześniej, na wszelki wypadek.

Jeśli recenzje są cokolwiek warte, to zdecydowanie warto było czekać na RPG akcji firmy Capcom.

Dragon’s Dogma 2 uzyskała 87% punktów w recenzjach w serwisie Metacritic, co czyni ją jedną z najwyżej ocenianych gier roku.

Choć krytycy chwalą system eksploracji i walki, wydaje się, że pewne problemy techniczne go powstrzymują.

Jeśli recenzje nie wprawią Cię w nastrój na Dragon’s Dogma 2, zwiastun premierowy powinien to zrobić.

Opowiadany przez gwiazdę Deadwooda i Johna Wicka, Iana McShane’a (choć dla mnie zawsze będzie to Lovejoy), epicki zwiastun łączy w sobie elementy filmowe z rozgrywką.

Gracze mogą przyjrzeć się różnym postaciom, potworom i rasom ze świata gry, nie wspominając o niektórych oszałamiających krajobrazach.

Posmakujesz także uznanego systemu walki, który wydaje się niezwykle stylowy i wszechstronny.

(Odwiedziliśmy 1 razy, 1 wizyty dzisiaj)

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here