IPL 2024: Czy Shamar Joseph, sensacja tempa Indii Zachodnich, zadebiutuje w IPL w drużynie Lucknow Super Giants w meczu LSG vs RR?

Choć surowe tempo Josepha jest kuszące, kierownictwo LSG musi zdecydować, czy uwolnić go od razu, czy też skorzystać z doświadczenia Naveena-ul-Haqa.

Lucknow Super Giants (LSG) stoją przed dylematem związanym z kręgielnią przed pierwszym meczem IPL 2024 przeciwko Rajasthan Royals (RR). Ponieważ angielski zawodnik David Willey jest niedostępny w pierwszych meczach z powodów osobistych, pojawia się pytanie: czy szybki melonik z Indii Zachodnich Shamar Joseph zadebiutuje w IPL?

IPL

Shamar Joseph: surowy talent w wysokim tempie

Shamar Joseph, który zastąpił Marka Wooda, oferuje surowe tempo i umiejętność mocnego uderzania w pokład. Zyskał sławę dzięki swoim bohaterskim wyczynom podczas niedawnej serii testów w Australii, zdobywając pięć bramek w debiucie w Adelajdzie. Jego determinacja ponownie dała o sobie znać w Brisbane, grając w kręgle ze złamanym palcem u nogi i zdobywając zwycięski mecz 7 bramek.

Chociaż doświadczenie Shamara Josepha w T20 jest ograniczone, jego zawrotne tempo może być cennym atutem dla LSG.

Jednak doświadczony zawodnik z Afganistanu, Naveen-ul-Haq, również walczy o miejsce w wyjściowym składzie, potencjalnie oferując więcej urozmaiceń w swoim ataku w kręgle.

Rodzina królewska chwali Buttlera, Boulta

Z drugiej strony Rajasthan Royals mają jaśniejszy obraz swojego zagranicznego kontyngentu. Jos Buttler, wybuchowy odbijający bramkarz i Trent Boult, światowej sławy napastnik, to pewni. Shimron Hetmyer, mocno uderzający leworęczny, również prawdopodobnie znajdzie miejsce w składzie.

Ich nowy nabytek, Rovman Powell, może być liderem w walce o czwarte miejsce za granicą, zwiększając jeszcze siłę ognia do ich odbijania.

Riyan Parag chce utrzymać formę

Młody zawodnik Riyan Parag również będzie w centrum uwagi RR. Po zdobyciu tytułu najlepszego strzelca w Syed Mushtaq Ali Trophy, krajowym turnieju T20, będzie chciał przenieść swoją formę do IPL.

Mecz otwarcia sezonu zapowiada ekscytujące zmagania, w których obie drużyny będą dysponować mocnymi atakami w kręgle. Choć surowe tempo Josepha jest kuszące, kierownictwo LSG musi zdecydować, czy uwolnić go od razu, czy też skorzystać z doświadczenia Naveena-ul-Haqa. Czas pokaże, czy etap IPL czeka na Shamara Josepha w błękitnej koszulce Lucknow Super Giants.

Wybór redaktora

DRS, 24 marca: W niezapomnianą sobotę Klaasen i Russell wyróżniają się


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here