Znana aktorka z Nollywood, Sharon Ooja spotyka się z ostrą krytyką ze strony kobiety, która wyśmiewała ją za ukrywanie twarzy mężczyzny na zdjęciach zaręczynowych.

Przydałoby się to przypomnieć Sharon ogłosiła swoje zaręczyny kilka godzin temu w filmie na plaży na swojej stronie na Instagramie.

Kiedy ją pokazywał pierścionek zaręczynowy a także potwierdzając kamień milowy ze swoim partnerem, nigdy nie odsłoniła twarzy swojego mężczyzny.

Zainspirowana tym Nigeryjka weszła na platformę X (dawniej Świergot), aby wyrazić złość na praktykowaną przez kobiety nową tradycję zakrywania twarzy partnera.

"Jestem Tobą rozczarowany" - Lady krytykuje Sharon Ooja za ukrywanie twarzy swojego mężczyzny"Jestem Tobą rozczarowany" - Lady krytykuje Sharon Ooja za ukrywanie twarzy swojego mężczyzny

Jej słowami;

„Nigdy nie rozumiem, dlaczego Nigeryjki lubią ukrywać swoich mężczyzn. To tylko uwiarygadnia stereotyp, że Nigeryjki to porywacze mężczyzn. Tak bardzo tego nienawidzę i jestem tobą rozczarowany @SharonOoja.

„Czy ci się to podoba, czy nie, w hierarchii ludzi niektórzy ludzie mają większy wpływ niż inni. Strach przed innymi kobietami w naszym społeczeństwie ogranicza celebrację jednego z kamieni milowych w życiu. W rezultacie cierpi na tym reputacja nigeryjskich kobiet w kraju i za granicą. Oto problemy ????‍????.”

Obraz WhatsApp 2024 03 24 o 05.34.26Obraz WhatsApp 2024 03 24 o 05.34.26

Jej post wywołał m.in fala reakcji od fanów Sharon Ooja, którzy wyśmiewali kobietę za wtrącanie się w sprawy aktorki.

Reakcje, gdy kobieta krytykuje Sharon Ooja za ukrywanie twarzy swojego mężczyzny

Dee_Bebegirl powiedział: „Jesteś nią rozczarowany? czy ona cię na początku mianowała? wyślij własną partnerkę i zostaw ją w spokoju.

mojoscoo odnotowany: „Szukasz własnego męża, ni ????????”

usmanomolarny3 stwierdził: „Co cię interesuje w jej mężu? Abi e fe gba okoloko ni?”

pięknomorak dodany: „Właśnie przeglądałem wasze media, mając nadzieję, że wszędzie w waszych mediach zobaczę waszego człowieka, ale nic nie znalazłem. Rozczarowałem się tobą, Nabuchodonozorze!”

Nanya_xo powiedział: „Nie mam metki z przepustką????. Oznaczyłeś ją z jakiego powodu?
Żeby ci odpowiedziała? Lmaoooo.”

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here