Zawodnik Hobart Hurricanes Nikhil Chaudhary nie przyznał się do zgwałcenia kobiety w australijskim Queensland

Zawodnik Hobart Hurricanes Nikhil Chaudhary nie przyznał się do zgwałcenia kobiety w australijskim Queensland. Jak podaje Townsville Bulletin, gwiazdor BBL rzekomo popełnił przestępstwo w swoim pojeździe po spotkaniu z kobietą w nocnym klubie w Townsville. Proces rozpoczął się w poniedziałek, a krykiecista przyznał się, że „jest niewinny”.

Gwiazda BBL nie przyznaje się do winy w sprawie o gwałt

Nikhil Chaudhary grał w Ranji Trophy dla Pendżabu u boku takich gwiazd jak Yuvraj Singh i Shubman Gill. Trenował go Harbhajan Singh. Nikhil przeniósł się do Australii i pracował jako listonosz, grając w krykieta.

Nikhil odwiedził Australię na wakacje w 2020 r., ale ostatecznie został tam ze względu na pandemię COVID-19. Podczas swojego dłuższego pobytu zaczął grać w klubie krykietowym Northern Suburbs District w Brisbane. Dobre występy w krykiecie wiejskim sprawiły, że krykiecista został wybrany przez Hobart Hurricanes pod koniec 2023 roku.

Najnowsze wiadomości i aktualizacje krykieta

W poniedziałek rano wybrano 12 członków jury, a 13. członek został wybrany zapobiegawczo. Oczekuje się, że proces potrwa trzy dni, zanim sędzia John Coker i ława przysięgłych, a Chaudhary’ego będą reprezentowani przez obrońcę Claire Grant. Shannon Sutherland pełni funkcję prokuratora koronnego.

Wybór redaktora

Bengaluru Blues: Dlaczego przewaga RCB u siebie spędza wakacje na stadionie M Chinnaswamy


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here