miW czasach, gdy tak dużo mówi się o odpływie talentów w hiszpańskiej piłce nożnej, warto podkreślić, że trzech piłkarzy zdecydowało się na Hiszpania w obronie elastyczności narodowej. To prawda, że Meczet Grał już w innych niższych kategoriach, ale opóźnienie w debiucie w drużynie do lat 21 może zagrozić jego przyszłości Czerwony. Ale nic nie może być dalsze od prawdy, zdecydował się na ten moment zawodnik Walencji Hiszpania jak widać w Jerez.

Wraz z ośrodkiem z którym debiutowali Czerwony dwóch piłkarzy, którzy nigdy nie nosili koszulek reprezentacji Hiszpanii. Kantabryjczyk Mateusz Józef i „malagueo” Dziekan Huijsen. Pierwszy broni elastyczności Leeds i do tej pory grał tylko w Anglii. Jeśli chodzi o to drugie, grało się o Holandia w kategoriach poniżej 17, poniżej 18 i poniżej 19 lat.

Oczywiste jest, że patrząc na to, co stało się z innymi piłkarzami, którzy przez to przeszli Miasto piłkarskie Las Rozasfakt, że ci trzej zawodnicy debiutowali w barwach Sub 21, nie oznacza, że ​​w przyszłości nie będą mogli grać w barwach innej narodowości, nie ulega jednak wątpliwości, że kierownictwo sportowe drużyny Wybierać Wyprzedziła inne kraje, które również chciały je mieć, ale nie uwiodły ich lepszymi projektami sportowymi.

Trzej debiutanci drugą połowę meczu rozegrali przeciwko sobie Słowacja W Jerez i choć żadnemu z nich nie udało się uniknąć porażki, nie ma wątpliwości, że są w stanie wnieść wiele radości do hiszpańskiego futbolu. Meczet Ma świetny sezon w lidze Walencja, dziekan liczysz na wiele minut w Roma i Józef walczy o wzniesienie się Premier League z Leeds.

W ten sposób przed reprezentacją narodową otwiera się ważne pole do wzmocnienia swoich niższych kategorii, nie zapominając, że zarówno drużyna z Walencji, jak i drużyna Rzymu będą miały jeszcze jedno pokolenie w niższych kategoriach.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here