Rohit jest jedynym kapitanem, poza MS Dhoni, który jako kapitan podniósł pięć trofeów IPL. Otwierający ma także na swoim koncie drugie pod względem liczby zwycięstw jako kapitan w historii ligi.

Posiadanie pięciokrotnego mistrza jako głównego człowieka to coś, czego pragną wszyscy kapitanowie. Na szczęście dla kapitana Mumbai Indians, Hardika Pandyi, ma u boku Rohita Sharmę. Kierując franczyzą przez dekadę, ma doświadczenie i mądrość, aby stawić czoła każdemu wyzwaniu.

IPL

Były zawodnik drużyny Mumbai Indians, Zaheer Khan, uważa, że ​​Hardik Pandya ma ogromne szczęście, że ma u boku kogoś takiego jak Rohit. Opowiadając o pierwszym występie wszechstronnego zawodnika w roli kapitana, podczas rozmowy z Aakashem Choprą podczas przerwy na rundy w meczu GT vs MI, powiedział:

„Każdy zawodnik ma swoją rolę w zespole. Dzięki doświadczeniu Rohita w zdobywaniu trofeów nie możesz mieć lepszego zawodnika u swojego boku. To on i MS Dhoni mają to doświadczenie. Jestem pewien, że Hardik będzie starał się w pełni wykorzystać doświadczenie Rohita.

Wybór redaktora

Aktualizacje na żywo GT vs MI, IPL 2024: Rohit i Brevis utrzymują Bombaj na kursie


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here