GT vs MI: Po porażce Mumbai Indian z Gujarat Titans Hardik Pandya wdaje się w długą rozmowę z Rohitem Sharmą

Bitwa mogła się zakończyć, ale wojna nadal trwa. Indianie Mumbaju ponieśli porażkę z rąk Tytanów Gujarat w Motera. Panowanie Hardika Pandyi jako kapitana drużyny z Bombaju zaczęło się od porażki. Jednak po meczu Hardik był widziany podczas długiej rozmowy z byłym kapitanem Rohitem Sharmą.

Nie tylko po meczu, nawet w trakcie meczu, będąc w polu, Hardik szukał rad u swojego byłego kapitana. Do ubiegłego sezonu Rohit Sharma dowodzi Błękitną Armią. Tak naprawdę w drużynie narodowej Rohit nadal jest kapitanem drużyny.

IPL

Ponieważ MI chciało inwestować w młodych zawodników, zdecydowaliśmy się mianować Hardika na kapitana. Przed aukcją IPL 2024 Hardik w sensacyjny sposób powrócił do Bombaju po spędzeniu 2 sezonów w Gujarat.

Hardik Pandya to zdolny kapitan. Zdobył tytuł w swoim pierwszym sezonie kapitana w GT. W poprzednim sezonie dotarł do finału, gdzie ostatecznie zajął drugie miejsce.

Ale bycie kapitanem Bombaju to inna sprawa. Wciąż na początku swojej kariery kapitańskiej Hardik polegał na swoim byłym kapitanie, który udzielał mu bardzo potrzebnych wskazówek i wskazówek. Po zakończeniu gry duet wdał się w długą rozmowę. Hardik będzie miał nadzieję na zmianę losu, gdy w następnym meczu zmierzy się z SRH.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

GT kontra MI: Shubman Gill rozpoczyna karierę kapitana od zwycięstwa, przedłużając pierwszą passę MI


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here