Bumrah opuścił cały poprzedni sezon i nic dziwnego, że w ostatnim meczu, który rozegrał w edycji 2022, został „Zawodnikiem Meczu”.

Rohit Sharma, Hardik Pandya, Lasith Malinga czy Kieron Pollard – kto jest najlepszym graczem drużyny Mumbai Indians? Odpowiedź brzmi: Jasprit Bumrah. Zawodnik szybkiego kręgla, który ostatni raz grał w meczu IPL w 2022 roku, w wielkim stylu wrócił do ligi. Powracając po prawie dwóch latach, szybki melonik pobił rekord 20. trzech bramek.

IPL

Odbił środkowy kikut Wriddhimana Saha i przechytrzył jednego z najlepszych na świecie pałkarzy T20, Davida Millera i młodą sensację Sai Sudharsana, ograniczając liczbę Gujarat Titans do zaledwie 168 w meczu GT vs MI. W ten sposób stał się także zaledwie 11. melonikiem, który zdobył 150 bramek w IPL i drugim melonikiem Mumbai Indians, który to zrobił.

Najwięcej 3-ferów w historii IPL

Najlepszy melonik świata wyprzedził inną legendę Indian Mumbai, Lasitha Malingę, jako melonik z największą liczbą trójek w historii IPL. W porównaniu do 122 meczów Malingi i 146 meczów Yuzvendry Chahal, Bumrah rozegrał 121 meczów, aby wyprzedzić poprzednich rekordzistów.

Melonik 3-fers
jasprit bumrah 20
Lasith Malinga 19
Yuzvendra Chahal 19

Wybór redaktora

Aktualizacje na żywo GT vs MI, IPL 2024: Rohit i Brevis na fali po dwóch wczesnych ciosach


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here