Chociaż Dhawan był najlepszym strzelcem swojej drużyny w meczu, jego trafienie wynoszące 121,62 było najniższe spośród wszystkich pałkarzy, którzy zagrali 20 lub więcej piłek w meczu.

Zamiast wrzucać swoich pałkarzy i meloników pod autobus, kapitan Punjab Kings (PBKS), Shikhar Dhawan, zdecydował się wziąć na siebie winę za niewielką porażkę czterema bramkami. Po otwarciu rundy południowa łapa nie ruszyła. 38-latek w całej rundzie miał do czynienia z największą liczbą piłek (37) i zdobył zaledwie 45 runów.

Po porażce Dhawan wyszedł i przejął pełną odpowiedzialność za porażkę. W wywiadzie po meczu powiedział:

To był dobry mecz; wróciliśmy do gry i znowu ją przegraliśmy. Zdobyliśmy 10-15 runów mniej, a w pierwszych sześciu overach grałem wolno. Kosztowało nas to 10-15 runów, a także stracony chwyt. Jestem zadowolony ze swoich biegów, ale pomyślałem, że mogłem grać nieco szybciej w pierwszych sześciu rundach; to jedyne co czułem.

O punkcie zwrotnym meczu Shikhar Dhawan powiedział:

„Virat zdobył 70 nieparzystych runów, a my straciliśmy piłkę klasowego gracza; zapłaciliśmy cenę. Gdybyśmy złapali ten haczyk, stracilibyśmy dynamikę i zapłacilibyśmy za to cenę. Wyglądało to nieźle, ale nie była to do końca prawdziwa furtka; zatrzymał się, trochę podwójnie odbił i również skręcił. 60% radzi sobie dobrze, 30% radzi sobie trochę.”

„Straciliśmy także bramki; traciliśmy dwie bramki bez przerwy, co wywarło na nas presję. Ostatecznie to suma, jaką myśleliśmy na tę bramkę. Mecz trwał do ostatniej sekundy, a w końcówce też mogliśmy dobrze zagrać. Naprawdę dobrze gra w kręgle, szczególnie przeciwko leworęcznym. W niesamowity sposób znosił presję i zapewniał nam przełomowe momenty.

Wybór redaktora

RCB vs PBKS: King Kohli, DK przechytrza Pendżab i zdobywa ekscytujące zwycięstwo RCB 4 bramkami


Śledź nas w mediach społecznościowych

wiadomości Google
Kanał Whatsapp

Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Zrodlo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here