Ckura w ostatni piątek Luisa de la Fuente ogłosił listę osób wezwanych na mecze przeciwko Kolumbia i Brazylia, Połączyły się uczucia wielu piłkarzy. Płacząc i śmiejąc się jednocześnie. Są to dwa ostatnie mecze przed ostateczną listą kandydatów do Pucharu Europy. Jest czas, ale ten, kto został pominięty, jest poza tym szerokim skład 26 zawodników, Wygląda bardziej na zewnątrz niż w środku, chociaż prawda jest taka, że ​​we wszystkich dużych wydarzeniach zawsze jest jakaś niespodzianka na ostatecznej liście, która będzie liczyła 23 graczy.

Bramkarz wydaje się bardzo zdefiniowany po przybyciu Remiro na miejsce Kepy. Unai Simón i David Raya są nietykalni. Wizyta Miguela Ángela Españy, trenera bramkarzy reprezentacji narodowej, na stadionie Gran Canarii wywołała plotki o Álvaro Vallsie, ale wydaje się, że jest to bardzo solidny trójząb, z wyraźnym właścicielem bramkarza Ateksu.

Carvajal, przywódca gangu

Prawy obrońca należy do Daniego Carvajala. Dobra gra i gole, a ich liczba w tym sezonie to aż pięć, rozwiał wszelkie wątpliwości. Pedro Porro pojawia się ponownie, nieobecny od meczu ze Szkocją (najgorszego w erze De laFuente), a obecny jest Jess Navas, ponieważ trener wkrótce wykorzysta jego doświadczenie, gdy tylko poczuje się dobrze. Od czasu Ligi Narodów utracono tylko jedną koncentrację.

wesoły wydaje się naprawiony po lewej stronie, ale nie ma szczęściado tego stopnia, że ​​nie mógł przystąpić do koncentracji ze względu na problemy z mięśniami. Grimaldo powtarza i pojawia się Cucurella, to nagradza i uznaje dobry moment za coś, co należy wziąć pod uwagę. Balde stracił miejsce przed kontuzją i w żadnym wypadku nie dostał się do Euro. Fran Garcia Pojawia się i znika, ponieważ nie ma ciągłości w Realu Madryt.

Le Normand i Laporte, mury

Wydaje się, że De la Fuente, grający na środku obrony, jest zdeterminowany, aby pozyskać trzech środkowych obrońców, biorąc pod uwagę możliwość, że Zubimendi i Rodri poradzą sobie w każdej sytuacji. Le Normand, Laporte są stałymi bywalcami i przystawkami. Irupia Pau Cubars To nie jest piosenka o przemijającej modzie i pewności, jaką mają w centrum Barcelony w Federacji. Jeśli będzie kontynuował grę, pojedzie na mistrzostwa Europy, choć obecność igrzysk może sprawić, że sztab trenerski zmieni zdanie. Jeżeli dzisiaj odpowiecie, drzwi absolutu otworzą się przed wami.

Przybył Vivian i jeśli będzie czterech środkowych obrońców, będzie walczył z Pau Torresem, stałym elementem rozmów od czasu Ligi Narodów, który tym razem został pominięty pomimo jego posiadania w Aston Villi. O to stanowisko walczy także David García.

Rodri, referencja dla każdego

Środek pola jest zdefiniowany za pomocą Rodri, Zubimendi, Merino, Fabin i Sancet (trzecie wezwanie) na stałe. Alex Baena powraca i ryzykuje występem w Pucharze Europy zamiast Gaviego. Jego dzień był rozczarowany, ale dobra gra zapewniła mu powrót. Egzamin. Aleixa Garcę Pojawił się w listopadzie i obecnie jest jednym z nieobecnych.

Opcja pozyskania trzech środkowych obrońców oznaczałaby, że De la Fuente sprowadzi do składu maksymalnie ośmiu napastników i skrzydłowych. Lamine Yamale, Nico Williams, Morata, Joselu, Oyarzabal, Dani Olmo i Ferran Torres (jeśli wyzdrowieje) są one trwałe, a Gerard Moreno jest ósmym zawodnikiem. Tak Marco Asensio Pomijając kontuzje, ma wiele opcji, aby zakwalifikować się do Pucharu Europy. We wrześniu doznał kontuzji w reprezentacji, a teraz znów ma problemy.

Nieobecni i ranni

Kepa, Azpilicueta, Pau Torres, Abel Ruiz, Fran García, igo Martínez, Riquelme, Aleix García, a także kontuzjowany Asensio, David García, Ferran, Balde, Yeremi i Gavi to ci, którzy przeszli przez reprezentację narodową w tym sezonie. Ostatnia trójka nie wystąpi w niemieckim turnieju.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here