Geremiego Njitapaktóry był zawodnikiem Real Madryt przez trzy sezony, między 1999 a 2002 rokiem, rozpoczął proces rozwodowy z żoną po tym, jak dowiedział się z testów DNA, że nie jest biologicznym ojcem swojej żony, dwójki dzieci Laure.

Prawdziwym ojcem dzieci jego żony jest były chłopak z którym miał romans. Kameruńczyk, który grał także w takich klubach jak m.in Chelsea czy Newcastlebyła zdruzgotana, gdy dowiedziała się, że bliźniaki urodzone w 2008 roku, cztery lata przed ślubem, a jednym z powodów, dla których to zrobili, nie są wynikiem ich związku.

JOSE A GARCA

Według dokumentów sądowych Camernaoskarżona jest jego żona „zniszczywszy harmonię w ich małżeństwie z powodu swojego podłego zachowania”. Ponadto należy zauważyć, że jego kłamstwa powtarzały się przez lata i tak dalej Z tego związku nie urodziły się dzieci.

W liście dodano także, że odkrycie, że bliźnięta pochodzą od jego poprzedniej partnerki, zrujnowało harmonię w parze. Kłamstwa jego żony wywołały u Geremiego szok emocjonalny konkluduje sąd.Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here