ATENY, Georgia – Trevor Etienne, biegacz, który po ostatnim sezonie przeniósł się z Florydy do Gruzji, został aresztowany w niedzielę wczesnym rankiem pod zarzutem jazdy pod wpływem, lekkomyślnej jazdy i dwóch innych wykroczeń.

Z internetowych akt więziennych wynika, że ​​Etienne został umieszczony w więzieniu hrabstwa Athens-Clarke o godzinie 4:35 i zwolniony niecałą godzinę później.

Cztery zarzuty wymienione na stronie internetowej więzienia:

  • DUI/alkohol/mniej bezpieczne.
  • Nieostrożna jazda.
  • Nieutrzymanie pasa ruchu/nieprawidłowa jazda po drodze.
  • Przyklejanie materiałów ograniczających widoczność okien/szyb przednich.

Późnym niedzielnym rankiem nie były od razu znane żadne inne szczegóły.

Polityka Gruzji zazwyczaj przewiduje zawieszenie na jeden mecz w przypadku aresztowań pod wpływem alkoholu i może być dłuższe, jeśli tak zdecyduje zespół lub wydział sportowy. Sezon Gruzji rozpocznie się 31 sierpnia meczem z Clemsonem w Atlancie.

W zeszłym roku gruziński program piłkarski charakteryzował się dużą liczbą incydentów związanych z ruchem drogowym i przekroczeniem prędkości, co zwróciło uwagę po wypadku, w którym zginęli zawodnik Devin Willock i pracownik zespołu Chandler LeCroy. To pierwsze znane aresztowanie od zeszłego lata.

W zeszłym roku Etienne był drugim czołowym zawodnikiem na Florydzie jako student drugiego roku. W grudniu przeniósł się do Gruzji z nadzieją, że zostanie weteranem na szczycie młodego zaplecza. Gruzja ma za dwa tygodnie wiosenne treningi.

Na prośbę o komentarz skierowaną do uniwersytetu nie udzielono natychmiastowej odpowiedzi.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Joshua L. Jones / USA Today)Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here