Nadal marzę o grze dla Pakistanu: Mohammad Amir sugeruje zwrot na emeryturę i wyraża chęć gry w Pucharze Świata ICC T20

Kolejny zwrot w kartach? Były pakistański zawodnik Mohammad Amir zgłosił się do dyspozycji przed Pucharem Świata ICC T20. W 2020 roku wycofał się z gry, ale teraz, gdy zbliżają się turnieje ICC, aspiruje do ponownego reprezentowania Men in Green.

Już na emeryturze obwinił kierownictwo Pakistan Cricket Team za psychiczne torturowanie go. Teraz, w wieku 31 lat, Amir wyraził chęć grania w Puchar Świata ICC T20. W mediach społecznościowych stwierdził, że z Pakistańską Radą Krykieta (PCB) odbyło się niewiele pozytywnych dyskusji.

IPL

„Nadal marzę o grze dla Pakistanu! Życie doprowadza nas do punktów, w których czasami musimy ponownie rozważyć nasze decyzje. Odbyło się kilka pozytywnych dyskusji między mną a PCB, podczas których z szacunkiem dali mi poczucie, że jestem potrzebny i nadal mogę grać dla Pakistanu, a po rozmowie z rodziną i osobami życzliwymi oświadczam, że mogę zostać uwzględniony w zbliżających się mistrzostwach T20” – napisał Mohammad Amir w poście w mediach społecznościowych.

„Chcę to zrobić dla mojego kraju, zanim podejmę osobiste decyzje. Zakładanie zielonej koszulki i służenie mojemu krajowi zawsze było i nadal będzie moim największym dążeniem” Dodał Amir.

W przypadku Pakistanu był to zwrot w kierunku emerytury. Niedawno Imad Wasim przeszedł z emerytury, aby móc wystąpić w Pucharze Świata T20. Można śmiało powiedzieć, że Mohammad Amir również podąża tym samym schematem.

W niedawno zakończonej Pakistan Super League (PSL 2024) Amir wystąpił w drużynie Quetta Gladiators, gdzie strzelił 10 bramek w 9 meczach.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

Obejrzyj: Hardik Pandya wygwizdywany przez fanów GT podczas wrogiego przyjęcia po powrocie do „miejsca urodzenia”


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here