KKR vs SRH: Phil Salt wbija elegancką pięćdziesiątkę dla Kolkata Knight Riders, błyszczy w debiucie w KKR, gdy Rahmanullah Gurbaz spotyka się z lekceważeniem

Philip Salt zabłysnął jasno Jeźdźcy Rycerzy z Kalkuty. Od poprzedniego sezonu KKR boryka się z problemem niezawodnego otwieracza. Przyjdź na IPL 2024, KKR podjął ryzyko. Zdecydowali się na ławkę rezerwowych Rahmanullaha Gurbaza i zdecydowali się wystawić Phila Salta. Anglik dostarczył. Wbił niezłą pięćdziesiątkę, aby nadać tempo grze drużynom z Kalkuty.

Być może najwyższy rangą zawodnik KKR przegrał, ale to Philip Salt trzymał stery w rundach. Trafił 3 czwórki i 2 szóstki, po czym wykonał piękne uderzenie z zaledwie 40 piłek w ciągu 54 runów.

IPL

KKR poszedł dalej, aby znaleźć klejnot gracza. Tak naprawdę Salt nie był w centrum uwagi KKR podczas turnieju. Pozostał niesprzedany po dość nudnym występie w Delhi Capitals w IPL 2023. Niszczycielski atak został wciągnięty przez KKR, gdy Jason Roy zrezygnował z turnieju, powołując się na powody osobiste.

Przed pierwszym meczem KKR podjęła duże ryzyko. Postanowił zlekceważyć afgańskiego bramkarza i otwierającego Rahmanullaha Gurbaza. Zamiast tego dali szansę zbyt agresywnemu Philipowi Saltowi na otwarcie konta. Egzekutor nadal próbował posługiwać się młotkiem i szczypcami.

Podczas gdy KKR nadal regularnie tracił bramki, Salt szedł dalej. Został jednak zwolniony tuż po osiągnięciu pięćdziesiątki. Próbując trafić maksymalnie, Salt z dystansu złapał genialny chwyt Marco Jansena.

Sprawdź tutaj nasze najnowsze relacje internetowe –

Wybór redaktora

Wynik na żywo KKR vs SRH: zapierające dech w piersiach 64 punkty Andre Russella wynoszą KKR do 208


Powiedz nam, dlaczego nie podobał Ci się nasz artykuł, abyśmy mogli go ulepszyć?

Źródło

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here